2733
2739

سلام عزیزان .... 

یه ماشین مدل پایین داریم امروز خراب شده ... دم عید هم هست دعا کنین نریم تو خرج شرمنده دخترام نشیم براشون لباس بخریم ...

خیلی ناراحتم پولی که شب عیدی باید بدیم لباس وخوراکی برای دخترا خرج ماشین بشه😔😔

لطفا برامون صلوات بفرستین خرج ماشین زیاد نشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اخي عزيزم ولي سعي كن بچه ها رو درگير مسايل مالي نكن ما توي بچه گي پول نداشتيم و بعدها فهميدم   ...

نه عزیزم اون اصلا نمیدونه جریان پول و اینا.... 

فقط تو راه بودیم ماشین خراب شد گقتم دعا کنیم روشن شه بریم خونه ... آخرش مجبور شدیم ما با تاکسی برگردیم گفت من هر چی دعا کردم درست نشد... می‌فهمید خاموش شده و روشن نمیشه. ‌‌‌ 

گاهی چیزی میخاد و نداریم میگم باید بریم بخریم... در حد کم هم شده هز چی خواسته خریدم 

2740
عزیزم دیروز شوهرم رفت ماشین رو تعمیر کنه به لطف خدا ۴۰۰ تومن خرجش شد فقط 

خدارو شکر 😍

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗