2737
2734
عنوان

نگار

123 بازدید | 12 پست

دوستان من توی دوران عقد هستم ینی هنوز عروسی نکردیم بعد رابطه از طریق مقعد داشتم، پریودیام همیشه منظمن فقط این ماه چهارروز دیرتر شدم وقتی هم شدم خونریزیم نسبت به ماهای قبل خیلی کمتر بود و بیشتر لخته خون بود من تقریبا یه هفته بعد اون پریودی بی بی چک زدم و منفی بود الان تقریبا ده روز مونده به پریودیم امروز تقریبا تکرر ادرار داشتم و یکم پایین کمرم و سمت راست شکمم درد میکنه دردش مثل پریودی هم نیس راستش خیلی استرس دارم که نکنه باردار باشم چون هنوز توی خیلی از خانواده ها این چیزا جا نیفتاده شما تجربه ای دارین؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رابطه از جلو داشته باش ولی از مقعد نداشته باشه میدونی چقدر مشکلات واست درست میشه کنترل مدفوعت و از دست میدی این یکیشه

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
2738
اخه الان امکانش نیس بخاطر همون محدودیتا

تو شوهرت فقط میدونین قرار نیس کس دیگه ای بفهمه من تو عقد رابطه از جلو داشتم هیچ وقت اجازه ندادم رابطه از عقب فاتحه بدنت خونده میشه 

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
تو شوهرت فقط میدونین قرار نیس کس دیگه ای بفهمه من تو عقد رابطه از جلو داشتم هیچ وقت اجازه ندادم رابط ...

اخه من خودم کلا ادم استرسی هستم بخاطر یه رابطه مقعدی استرس میگیریم چه برسه به رابطه از جلو