2737
2734
عنوان

پسرم جمله نمیگه تنبل هست تو گفتن این شربت گفتن سفارش دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 67 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بايدمشخص بشه تكلم در چه وضعيته؟

ايا تاخير داره؟ ايا مشكل از تكامله؟ داده هاي محيطي كودك در چه حده.

يك شربت قرار نيست معجزه كنه.

من بهتون پيشنهادم ويزيت پيش مشاور هست

و علت يابي

خًدتون روبا ي شربت سرگرم نكنيد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2742
پسر منم دو سالو هشت ماهشه زیاد حرف نمیزنه.منظورشو با جیغو داد میرسونه.حرف میزنه ها مثلا اعداد رودانگ ...

پسر منم دو سال هشت ماهشه کلمه زیاد میگه ولی جمله یه چندتایی میگه منم نگرانشم

در حسرت دیدار حرم امام حسین  
والله منوبا تحقیقات فراوان خریدم تو گروه‌ها میگن معجزه میکنه الانم ۸۵۰هزاره امروز ترب کردنش ۲۸۸هزهر ...

چرا اینهمه تفاوت قیمت داره نکنه تقلبی و یا تاریخ مصرف گذشته باشه چجوری اعتماد میکنین به انقدر تفاوت در قیمت

2738

پسر من 4سال و 4 ماهشه کلمه جمله همه چی میگه کامل میتونه حرف بزنه فقط تو  حرفاش از حرف (ح) استفاده میکنه به نظرتون ببرمش دکتر یعنی مشکلی داره؟ مثلا حرف(ش) (س) اینارو اصلا تو جمله هاش استفاده نمیکنه میگم بگو مثلا ماشین میگه ماحین یا مثلا به کیک میگه حیح کسی تجربه ای داره 

پسرمن تا دوسال ونیم حرف نمیزد کم کم افتاد رو روال الان مخمونو سالاد کرده ازبس حرف میزنه آخرشم خودش م ...

از چند ماهگی کلمه میگفت؟کلمات ساده مث ماما؟

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
اره تا برج ۸ اعتبار داره

عزیزم کلا شربت خوبیه وضررنداره برای کودک وبزرگسال پسرم ۲سالش بودیه دوره بهش دادم خورد بنظرمن تاثیرداره بچم حرف زدنش بهترشده بودمن خودم براش خریدم دکترنبردمش  ولی شماببرش یه نسخه ببین چی میگه دکتر

دوستان خاهش میکنم پیج منوفالوکنیدمنم شماروفالومیکنم برای کسب درآمدواقعانیازدارم poshak.arta1

دخترم زود به حرف اومد تو سن ۱.۵ کامل جمله میگفت 

فیلمای زبان اصلی میذاشتم تو دونیم سالگی کامل حروف انگلیسی حفظ بود حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ لغت انگلیسی یاد داشت عاشق کتاب قصه بود سری کامل می می نی داشت که داستان بصورت شعر هست، همه کامل حفظ بود

اما متاسفانه تو سه سالگی سرماخورده شد که حدود یکماهی طول کشید همزمان  تو صحبت دچار لکنت شد مثلا کلمه اول چند بار تکرار میکرد . تو سال حدود سه چهار بار این اتفاق افتاد و هر دفعه یک هفته تا ده روز لکنت داشت باز کامل خوب میشد

دکتر بردم گفتن خوب میشه

اما متاسفانه از عید مجدد دچار لکنت شده و اینسری دو ماهه خوب نشده گفتار درمان میبرم دعا کنید خیلی نگرانشم

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.
2706