2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@گانگستر_کلمبیایی    

ب‍یا رو دفاییع😐😂 

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2740
خودشم زده تو بيوش كه مرده ! نه زن داره نه بچه پس چرا مياد تو سايت زنونه و اعصاب همه رو بهم ميريزه ن ...

من این کاربر نمیشناسم زیاد هم موافق حضور آقایون نیستم ولی میگم دیکتاتور مثل شما ندیده بودم 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
همون که تو پربازدیدی گفته بود دختر نباید هیچ نقصی داشته باشه؟  موافقم  بسیار چندش و منفو ...

بله همون و كلا نظرات چرت و پرت به همه ميده

زن و بچه هم نداره پس تو اين سايت چه غلطى ميكنه

خودشم زده تو بيوش كه مرده ! نه زن داره نه بچه پس چرا مياد تو سايت زنونه و اعصاب همه رو بهم ميريزه ن ...

تازه فهمیدین؟ همه‌ی پسرای اینجا ی تختشون کمه.. بعد دخترای اسکل‌تر میان میگن نه همشون اینجوری نیستن :) وقتی ددی سایت هست اینجا اومدنشون معلومه چیه

منم زن و بچه ندارم قراره برا منم تاپیک بزنی بگی اینو تعلیق کنید؟

#کاربر آقا    #این چجور خدایی که نه میفهمه منو نه میشه باهاش خوش و بش کنم؟!     #الله ساقی چرا گوشیش خاموشه؟!الله برسون علف...
2706