2737
2734
خب مگه چی شده ؟  باید دلیلی بیارید توهین کرده ؟ درخواست داده ؟  چیکار کرده ک باید تعلیق ...

با مشكلات نظرات و معلوليت و بى نقص نبودن بقيه مشكل داره به نظرات همه ميخنده و كلا بهتره به جاى خنديدن به مشكلات بقيه اصلا نظر نده

اینجا هم همین نیست اینجا اکثر کاربر ها خانوم نیستن ؟ اینجا با کاربر های مرد حرف نمیزنن ؟ شما که مشکل ...

من اصلا کار ندارم با تاپیک های مسائل زنانه . فقط اطلاعات عمومی یا تاریخ یا زبان اقوام یا ..... نظر می دم . اگر هم کاربرش بگه لایک . ریپ . یا بگه آقا نیاد تاپیک ام زود می آم بیرون

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشكلم باهاش اينه كه معتقده زن بايد بى نقص باشه و با معلولا خانماى معلول مشكل خاصى داره

خب عزیزم مثلا منم معتقدم مرد باید بی نقص باشه حالا شما خوشت نیومده تاپیک بزنی ک این خانوم این و گفته تعلیقش کن ؟؟ 

بعد شما خودت می‌دونستی امکان داره تعلیق بشی چون برا کاربر دیگه ای تاپیک زدی ؟ 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2731
من اصلا کار ندارم با تاپیک های مسائل زنانه . فقط اطلاعات عمومی یا تاریخ یا زبان اقوام یا ..... نظر م ...

اگر واقعا همینطوره که می‌گید معذرت خواهی میکنم از تند حرف زدنم ولی خب قطعا متوجهید که ۹۹ درصد اقایون برای چی میان و حق میدید به من که دید خوبی نداشته باشم 

….Work hard in silence. Let success make the noice
مشكلم باهاش اينه كه معتقده زن بايد بى نقص باشه و با معلولا خانماى معلول مشكل خاصى داره

خب دوست داره اینجوری فکر کنه و نظر بده به شما ربطی نداره نظرش اینه زن معلول نگیره این کجاش گناهه؟شما هم خودت قطعا با مرد معلول زندگی نمیکنی 

خب مگه چی شده ؟  باید دلیلی بیارید توهین کرده ؟ درخواست داده ؟  چیکار کرده ک باید تعلیق ...

حضوراقایون مشکلی نداره ولی اقایونی که به قصدکل کل واردسایت میشن باخانوما ادمای مرضیی هستن که باید  برن واقعا وگرنه اگه برای تبادل نظر اینجاباشن چه اشکالی داره

2740
با مشكلات نظرات و معلوليت و بى نقص نبودن بقيه مشكل داره به نظرات همه ميخنده و كلا بهتره به جاى خنديد ...

توهین نکرده پس بی احترامی هم نکرده درخواست هم نداده 

پس چرا نی نی یار تعلیقش کنه چون خندیده؟ 

حضوراقایون مشکلی نداره ولی اقایونی که به قصدکل کل واردسایت میشن باخانوما ادمای مرضیی هستن که باید&nb ...

الان میگم ک اگ کار اشتباهی کرده بود میشد تعلیق بشه ولی این فقط نظرش و گفته