2733
2739

اول بگم بارداری دومم هست و بچه اولم سه کیلو و نیم بود و دختر بود  

حالا سر این یه بار سونوگرافی بهم گفت رشدش زیاده مگه قند داری

ولی به دکتر خودم گفتم چیزی نگفت

حالا اول ۸ هستم انقد بزرگ شده نافمم میخواد بزنه بیرون 

شکمم چندتا ترک بزرگ خورده

از طرف دیگه میخوام یکم خم بشم چیزی بردارم اصلا نمیتونم

اشتهام خیلللی زیاد شده

چکار کنم میترسم زیا  رشد کنه این چندروزه قشنگ متوجه رشد شکمم میشم😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یادمه دختر عموم دنیا اومده بود6کیلو بود اونقد تپل بود تا یکم بغلش میکردی دستت درد میگرفت ولی از دو سالگی به بعد خودش لاغر شد 

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
ینی تازه تو دوماهید و انقد رشد کرده؟ ماشالله 

فک کنم اول هشت ماه منظورشونه نه اول هشت هفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

ووویی وروجک شکمو بذار بیایی بیرون انقده بزرگ میشی عجله نکن 😂

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
2706