2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من چله نگرفتم ولی برا هر حاجتی ک خوندم برآورده شده خیلی بهش معتقدم

منم وقتی میخونم خیلی سبک میشم ولی دوس دارم بر ی حاجت سخت چله بردارم ببینم چجوریه شرایطم خیلی بده 👩‍🦯

2728

طریقه ختم زیارت عاشورا در چهل روز از زبان حضرت استاد آیت الله حق ‎شناس

1- صد مرتبه الّله اکبر

۲- یک بار خواندن لعن و سلام انتهای زیارت عاشورا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ 

اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ وَ شایَعَتْ وَ بایَعَتْ وَ تابَعَتْ عَلى قَتْلِهِ اَللّهُمَّ الْعَنْهُمْ جَمیعاً

اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِكَ عَلَیْكَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِكُمْ »

« اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ »

3- خواندن زیارت عاشورا تا ابتدای صد لعن

4- دو رکعت نماز هدیه به امام حسین

5- صد مرتبه الّله اکبر

6- خواندن کامل زیارت عاشورا

به قسمت ۱۰۰ لعن که رسیدی ۱۰۰ مرتبه بگو بعد به قسمت ۱۰۰ سلام رسیدی ۱۰۰ مرتبه بگو و ادامه شو بخون

مهم 

۱صدقه بدهیم 

۲_هیچ نوع گناهی نکنیم

۳_کسی از چله مطلع نشود

۵_با کسی صحبت نکنیم 

۶_از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب باید خواند

با چله زیارت عاشورا به روش حق شناس صد در صد حاجت روایی داری  ب شرط اینکه شرایطش و انجام بدی و ...

خیلی سخته آخه احساس میکنم نمیشه 40 روز هیچ گناهی نکرد مخصوصا غیبت که ناخودآگاه پیش میاد 😑

2738
ایشالا همیشه سلامت باشه دیگه بیماری پیش نیاد براش 

مرسی عزیز دلم ، داداشم تصادفی بود و چند ماه تو کما بود و دکترا جوابش کرده بودن خیلی متوسل شدیم به ائمه و واقعا کمک دادن 

یادمه وقتی دیگه گفتن تا یکی دو ساعت دیگه بیشتر زنده نمیمونه سفرع حضرت ابوالفضل انداختیم به شبش گفتن خودش دیگه نفس میکشه

مرسی عزیز دلم ، داداشم تصادفی بود و چند ماه تو کما بود و دکترا جوابش کرده بودن خیلی متوسل شدیم به ائ ...

🥺🥺🥺🥺وای خدا چ قشنگ خوش ب حالتون خیلی دوستون داشته براتون معجزه کرده 

کاش برای منم معجزه بشه 

2706