2733
2734
عنوان

یعنی شَکّم درسته ؟ یا ن

228 بازدید | 23 پست

حدود ۱۱ روزه جایی مشغول به کارم آقایی همکارمه خیلی باهام مهربونه و خیلی کمکم میکنه وقتی خسته میشم برام صندلی میزاره ( فقط برای من)  خلاصه هواسش خیلی بهم هست بچه ها با شوخی بهم میگن ولی من میگم فقط از لطفشه و علتی نداره تا اینکه دیروز داشتم میومدم گفت خانم فلانی( من) خسته هست براش چایی بریزین گفتم نه مرسی میل ندارم بعد به یکی از همکارام گفتم آیینه من زیر میزه میدین اون برداشت داد همکارم (خانومه)گفت حالا خوبه هیچی نشون نمیده( کثیف شده😂😂 )

بعد همون همکار آقام بهش گفت فقط فرشته هارو نشون میده  دیگه اینجا واقعا موندم یه لحظه  به نظرتون  حسی داره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

شک نکن یه حسی داره 😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
😅😅😅 دختر خودتو زدی به اون راه؟؟😅 یا کلا شخصیتش اینه یا داره نخ میده ولی خیلی نووووبه😅😅

یعنی چی خودمو زدم به اون راه ؟؟ ن بابا خیلی سادم اصلا هر کی بهم محبت کنه میگم آدم خوبیه نه اینکه عاشقم شده یا ازم خوشش اومده 

2706