2737
2734
عنوان

از اتاق خودم میترسم😥🥴

143 بازدید | 10 پست

خونمون ۲ خوابه است ... من یه اتاق دارم واسه خودم مثلا ولی حس میکنم یه جوریه...شاید مسخره به نظر برسه اما مثلا شده خواهرزاده ام میبینم وقتی تنهاییم از تو هال به سمت اتاق خالی من دست تکون میده یا مثلا چهار دست و پا میره تا دم در اتاق ولی داخل نمیره همینجور نگا میکنه داخل با یه حالت ترس الانم جلو در اتاق گذاشته بودمش رو پام بیدار که شد همه جای خونه رو نگاه کرد بعد باز دوباره با یه حالت اضطراب به اتاقم نگاه میکرد و هی چشاشو میگردوند توی اتاقم😥...خودمم ذاتا آدم ترسوییم و کلا تو هال میخوابم ولی یه چندباری که تو اتاق خوابیدم تا جایی که یادم میاد بلا استثنا همیشه ساعت ۲ تا ۳ از خواب بیدار میشدم و کلافه بودم...برادر زاده امم یه بچه فوق العاده شیطونه و همه جا سرک‌میکشه مثلا میره تو اون یکی اتاق درو میبنده ولی تو اتاق من که میره سریع میاد بیرون یا امتحان کردم اگه در بسته شه میزنه زیر گریههه😐🤔 به نظرتون مشکل از کجاست؟شما مورد مشابه داشتین؟چیکار کردین؟ 

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نیست فقط یه جنه به امید خدا میخورتتون😂

هاه😐😂

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2728
اینکه از خواب میپری عادیه برای منم پیش اومده علتشم اینکه کسی بهت زل زده و بچه ها میتونن چیزایی رو ب ...

🍃🍃🍃🍃

خب چیکار باید بکنیم...؟

نترس بابا چیزی نیست 💁‍♀️🙈

هی به خودم میام تلقین میکنم چیزی نیست باز یکی از بچه ها که میاد یه کار عجیبی میکنه که من میترسم😩

2740

من برام پیش اومده که ساعت نزدیک 3 و نیم یا چهار از خواب پریدم بعد دیدم صدا میاد گفتم چیزی نیست اومدم بخوابم دیدم از روی میز لوازم ارایشم چند تا وسیله افتاد رو زمین و از شدت ترسم فقط رفتم تو حال در اتاقم بستم 😂😂😂😂

هیچی بعد از اون منم از اتاقم میترسم 

من برام پیش اومده که ساعت نزدیک 3 و نیم یا چهار از خواب پریدم بعد دیدم صدا میاد گفتم چیزی نیست اومدم ...

اگه واسه من چیزی بیوفته که سکته میکنم🥲😂اخه من خوابمم خیلییییی سنگینه یعنی اگه دو نفر بیان بالا سرم صحبت کنن اصلا بیدار نمیشم فرض کن با اتوبوس رفتیم از مشهد به تهران کلشو خواب بودم فقط موقع توقفا بیدار میشدم🤣بعد خیلی برام عجیبه که ساعت ۲ ۳ اونم بدون هیچ دلیلی هی بیدار میشم تو اتاقم

اگه واسه من چیزی بیوفته که سکته میکنم🥲😂اخه من خوابمم خیلییییی سنگینه یعنی اگه دو نفر بیان بالا سرم ...

منم خوابم سنگینه اما این سری که بیدار بودم لوازم افتاد ترسیدم مثل چی یعنی دو تا پا داشتم دو تای دیگه قرض کردم و الفرار 😂😂😂😂