2737
2739
عنوان

همش جاریم بمن میگه چرا خونه نداری

627 بازدید | 47 پست

مامستاجریم همش بمن میگه چرا خونه ندارید زمین ندارید

اخه جالبش اینجاست خودشم هیچی نداره خودشم مستاجره  همش بمن میگه وقتی بمن میگه هردفعه من سکوت میکنم 🥲واقعا کلافه شدم از دستش

In the neme of god

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بگومهم اینکه ارامش داریم ودرکنارهم خوشبخت وشادهستیم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

بگوبه همون دلیل شما ندارید

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2740

بگو پولشو تو میدی ؟همین الان میرم میگیرم 

در تلاشه از خرجو مخارجتون سر در بیاره تو محل نده 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بهش بگو تو چرا درک و شعور نداری🙄😂

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2706