2733
2739
عنوان

مامانم منو زندونی میکنه

228 بازدید | 18 پست

من19سالمه اصلا بیرون نمیتونم برم گوشی ندارم ابرواهامو حق ندارم دست بزنم

هیچکارییی تاکید  میکنم هیچکاری نمیزاره بکنم

پس من چیکار کنم؟

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چ جوری اومدی سایت!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
چ جوری اومدی سایت!!

لپ تاپ واسه درسم گرفته برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
باهاش صحبت کن به نظرم

خیلی حرف زدم فایده نداره سریع عصبانی میشه حتی بعضی وقتا میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

شاید باورت نشه

ولی ی روز دوست داشتم تو سن تو همین کاارو بکنم

الان ک25سالمه 

تو دل جامعه هستم ..سرکارم..پول خودمه...

ولییی

نه مامان نه بابا ..نه حوصله بیرون ..هیچیو ندارم  

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
دلیل خاصی داره مثلا کاری کردی ؟

نه والا از اولش همینطوری بود حتی مدرسه و کلاسامم بابام میبرتم 

خودشم همینطوریه نه بیرون میره نه ارایش نه لباس خوبی هیچی!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لپ تاپ واسه درسم گرفته برام

باش صحبت کن ازخواسته ها و نیازات بش بگو و ازتغییرات جامعه و نحوه پوشش دختران** احتمالا فاصله سنی شماومادرتون زیاد‌ه!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
دانشجو نیستی؟

شهر دیگه قبول شدم نزاشت برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی حرف زدم فایده نداره سریع عصبانی میشه حتی بعضی وقتا میزنه

😟😟

به خودش بگو باهات بیاد بیرون 

تو خونه موندن خیلی اذیتت می‌کنه 🤝

دوست عزیز تا وقتی با شما نبودم ریپلای نکن ممنون 💀
شاید باورت نشه ولی ی روز دوست داشتم تو سن تو همین کاارو بکنم الان ک25سالمه  تو دل جامعه هستم ...

هرچیزی تو سنش قشنگه وقتی 30 سالم شد چه فایده داره هروز با دوستام برم بیرون اصلا دوستیم ندارم چون نمیتونم با کسی ارتباط داشته باشم نه میتونم خونشون برم نه بیرون نه حتی زنگ بزنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😟😟 به خودش بگو باهات بیاد بیرون  تو خونه موندن خیلی اذیتت می‌کنه 🤝

نمیاد از مهر بهش گفتم بریم سینمایی شهربازی اصلا و ابدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706