2733
2739

اکثرا هیچ 

بعضی اوقات ،برنج،نون پنیر،حلوا خرما،خود خرما ،میوه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماه های اول حبوبات و سالاد و سبزی اصلا نمیخوردم. بعدش کم کم خوردم و همراش زنیان و نبات ی قاشق میخ ...

زنیان چیه ؟

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من به دستانِ خدا خیره شدم معجزه کرد 1403/09/02💚🌧️    الحمدلله کَما هُوَ اَهلُهُ🪻🍀☀️⭐ میشه با قلب مهربونت واسه سلامت بدنیا اومدن نینیم دعا کنی؟ ایشالله خودتم حاجت‌روا بشی مهربونم 🤲🏻🤍خدایا به نشونه هات ایمان دارم امیدم تویی 💚💚
2728
2740
سيب زميني نفاخه؟

خیلی سنگینه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
پس چي درست كنم براي شام كه سيب زميني و حبوبات نداشته باشه 

منم نوزادم ۲۶ روزشه با وجود اینکه رعایت میکنم کم خواب و بی قراره تقریبا برا شام هیچی نمیخورم

2706