2733
2739

بچه ها جشن پسر خاله شوهرمه،قبلا شوهرم با زن داداش دوماد که اونم میشه زن پسرخاله شوعرم باهم رابطه داشتن من ب کسی نگفتم مدرک نداشتم ب شوهرشم نگفتم و نمیخام بگم چون شوهرش عملا کاری از دستش بر نمیاد،حالا بردار کوچیکشون داره جشن ازدواج میگیره، من برم؟

و یه چیز دیگ اینکه این داماد خودش پسر مستقلیه تو مجردی  عروسی ما نیومد (پدر مادرش هم عروسی ما نیومدن با خونواده شوهرم اختلاف داشتن الان تقریبا آشتی کردن )

نظراتتونو میخونم من برم یا نه ،خودم میگم بزا برم ی تیپ قشنگ بزنم بگم بخندم حرص زن پسر خالم که باشوارم رابطه داشت دربیاد چون من ازش خوشگلترم و بگم برام مهم نیس من شادیمو میکنم یه دلم میگ تو جشنشون شرکت نکنم

INFP(رویا پرداز)ScPD
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

کجا میخایی بری؟!!!

ن خود دوماد اومده عروسیتون ن خانوادش !!!!

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
کجا میخایی بری؟!!! ن خود دوماد اومده عروسیتون ن خانوادش !!!!

میخام ببینم دوست دختر شوهرم میرقصه یا نه جاریش ازش خوشگلتره یا نه ،خودمم خودمو خوشگل کنم😔

INFP(رویا پرداز)ScPD
میخام برم اتفاقا زنه ببینه اصن برام مهم نی

خب نرو اینجورم باز میفهم برات مهم نبود 

شوهرتم نمیبینش اونم الان عروسی جاریشه کلی خشگل میکنه شاید حرص داشته باشع از جاریش سرعروسیش زهرشو بتو بریزه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706