2752
2739
عنوان

خانمایی ک بالای ۵ساله متاهلید .رابطتون تو چ اوضاعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 22 پست

معلومه که میشه

ما هم یه دوره بعد از زایمانم که دخترم به شدت نا آروم بود شیردهی بدی داشتم و ویتامین های بدنم تموم شده بود رابطمون همینجوری شده بود یهو به خودم اومدم گفتم خودم باید درستش کنم یه مدت بی منت و بدون توقع محبت کردم کم کم رابطمون درست شد و همسرم از اون حالت تهاجمی خارج شد الان سالها از اون دوران گذشته و مثل اوایل ازدواج همو دوست داریم و به هم احترام میذاریم اتفاقا الان قدر همو بهتر میدونیم تو هم اگه بخوای میتونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱۳ساله رابطمون از اولش هم بهتر شده تحت هیچ شرایطی از هم دور نمیشیم شما هم سعی کنین درستش کنید رابطتونو

زندگی همینه دیگه بالا پایین بی پولی بیکاری همه چیز داره سخت نگیر زندگی هیچ کس گل وبلبل نیس اما باید کنار بیایم وسخت نگیریم

🖤🖤🖤🖤
۱۳ساله رابطمون از اولش هم بهتر شده تحت هیچ شرایطی از هم دور نمیشیم شما هم سعی کنین درستش کنید رابطتو ...

امسال عید دیوونه شدم بریدم از دست گند کاریا بی عقلی هاش رفتم قهر ۳روز خونه بابام از اونموقع هم با من خیلی بد شد هم خانوادم بااینکه خودش تقصیر کاره

شما مشاوره میدید

در خدمتم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2740