2737
2739

سلام میشه بگید برای کنکور انسانی روزی چندساعت خوندین و چه منابعی به نظرتون بهترن 

رتبه زیر 300 دوس دارم بیارم 

رشته هایی مثل حقوق یا روانشناسی 

دانشگاه های تهران، شیراز یا اصفهان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میشه گفت آره درس های مدرسه رو خوب میخونم نمره هام خوبن اما تاحالا به صورت جدی و کنکوری نخوندم

با توجه اینکه یازدهم هستی نهایی هارو عالی بخون لطفا و کم کم از دهم شروع کن بخون منابع مهر و ماه مورد تایید منه چون نزدیک به سوالات کنکور هست تست بزن روزانه تا چه حد تایم ازاد داری؟

گَر نباشد رنگِ رویا به چه دِل باید سِپرد :)؟! ️
یازدهم

خب خوبه یک سال و نیم وقت داری روزی ۴ یا ۵ ساعت مفید بخونی زیر ۱۰۰۰ میشی

برو چندتا کتاب کمک درسی بخر چاپ جدید یا قدیم زیاد فرق نداره من خودم چاپ قدیم گرفتم ک هزینه نندازه رو دستم 

چندتا کتابم توی کتابخونه ها گرفتم

یه برنامه ریزی بکن درس پر ضریب اون رشته رو بیشتر وقت بذار

روزای تعطیل ۷ یا ۸ ساعت بخون که بهتره

مم خودم اکثر وقتا با رفیقام میرم کتابخونه و باهم دیگه می‌خونیم رقابتی و بیشتر میفهمیم

با توجه اینکه یازدهم هستی نهایی هارو عالی بخون لطفا و کم کم از دهم شروع کن بخون منابع مهر و ماه مورد ...

آره حواسم به نهایی ها هست ولی خیلی دارن سخت میکنن سوال هارو هرسال

یعنی میگید الان یازدهم رو تست نزنم و از دهم شروع کنم؟ 

مهر و ماه یه سری از کتاب هاشو دارم به نظرتون همین یدونه منبع کافیه یا منابع دیگه هم درکنارش لازمه؟ 

2740
با توجه اینکه یازدهم هستی نهایی هارو عالی بخون لطفا و کم کم از دهم شروع کن بخون منابع مهر و ماه مورد ...

تایم آزاد هم همون بعد از مدرسه تا آخر شب دیگه یه روزایی کارای مدرسه کمتره یه روزایی بیشتر

خب خوبه یک سال و نیم وقت داری روزی ۴ یا ۵ ساعت مفید بخونی زیر ۱۰۰۰ میشی برو چندتا کتاب کمک درسی بخر ...

شما هم رشتتون انسانیه؟ 

آره سعی میکنم اما همش استرس دارم احساس میکنم وقتم خیلی کمه چون بیشتر همکلاسی هام یا مشاور دارن یا کلاس کنکور میرن و آزمونهای قلم چی و... 

من فقط تو خونه میخونم

آره حواسم به نهایی ها هست ولی خیلی دارن سخت میکنن سوال هارو هرسال یعنی میگید الان یازدهم رو تست نزن ...

به نظرم کتاب هارو جامع بگیر که کارت راحت باش خوشگلم و اینکه دهم و یازدهم هر جفتشم بخون بیشتر مفهومی میدن سعی کن برخی چیزا رو مقایسه ای بخونی برای نهایی ها یا در طول ترم به سوالات دبیر لطفا لطفا اکتفا نکن نهایی هزار جور سوال میاد سعی کن مو ب مو بخونی قشنگم هر درس رو ک ترم دو برای نهایی در حد مرور باشه 

رشتت چیه

تایم آزاد هم همون بعد از مدرسه تا آخر شب دیگه یه روزایی کارای مدرسه کمتره یه روزایی بیشتر

اگه میانگین بگیری ۶ ساعت اینا میتونی بخونی یا ۸ ساعت ۳ ساعتش برای درسای مدرسه انجام تکالیف بقیشم بزار برای دهم و یازدهم برگرد ترم اول رو بخون تست بزن روزانه برای هر درس که خوندی ۱۰۰ تا تست بزن مهندسی معکوس شروع کن یعنی زماندار هم بینشون باشه حتما و اینکه درس نامه های کتاب تستی هارو بخون هر تست رو تحلیل کن چه درست چه غلط حتما

به نظرم کتاب هارو جامع بگیر که کارت راحت باش خوشگلم و اینکه دهم و یازدهم هر جفتشم بخون بیشتر مفهومی ...

مرسی عزیزم❤️

واقعا حس بدیه همش استرس فضای مدرسه روش

رشتم انسانیه

بعضی وقت ها تست میزنم از بعضی درسا کتاب هایی که دارمم جامع هستن ولی احساس میکنم سطح کنکور بالاتره 

2706