2733
2739
عنوان

چی بخورم؟

27 بازدید | 13 پست
سلام عیدتون مبارک.. دوستای عزیزم من هفته 30بارداری هستم یعنی هفت ماهم تموم شدو رفتم تو هشت امروز. ولی احساس میکنم به ماهم شکمم کوچیکه یه کم بزرگ شده یعنی معلومه که باردارم ولی نه زیاد میگم شاید وزن جنین کم باشه گفتم به نظرتون چیا بخورم که جنین خوب وزن بگیره تا وقت زایمانم همش نگرانم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لیدی میل کدوم طعمش خوبه؟

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

بستنی شدیدا بچه رو تپلی میکنه من اون زمانی که باردار بودم مرتب میخوردم بچه هام هم بالای 4/5بودن اندازه بچه 4ماهه خخخخخ
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
ببین بچه خودش وزنشو میکیره تو حواست باشه به هیکلت زیادی الکی چاق نشی پر خوری نکنی زنداییمم و خالم جفتشون سکماشون کوچیک بود مثلا تو نه ماهگی قد شیش ماهگی بود شیکمشون. بچه هاشونم تپلی بودن
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
دکتر به خواهرم گفته بود هفته های آخر کله پاچه بدون نمک بخور. البته خواهرم فشار و قند و چربیش پایین بوده. خدا رو شکر بچه هاشم تپلی بودن.
بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی