2737
2734

مثلا تو بارداری و زایمان و اینا اصلا به من کمک نکرده یا کادوی خوب نداده حالا مثلا نوه ی اولشم بود بچه من الان خیلی هوای جاریم رو داره من ناراحت میشم ولی نمیدونم واکنش نشون بدم یا نه 

من همونم که تا میدیدیش ذوق میکردی 💚حالا اما فاز غم میگیری💔💔💔

بگی ام فایده نداره انکار میکنن

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهرم بین بچه هام فرق میزاره، پسره رو بیشتر دوست داره، اختلاف میندازه بین بچه هام😔

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

فرق میزاره به شدت و خیلی هم سعی میکنه قشنگ حالیت کنه که اونا رو بیشتر دوست داره بچه هام خودشون به خاطر همین زیاد دور و برش آفتابی نمیشن

اِنّا نَحنُ نَزّلنَا الذِّکرَ وَ اِنّا لَهُ لَحافِظُون

اصلا اهمیت نده

من پسرم تنها نوه خانواده شوهرمه بقیه مجردن عاشق پسرم هست اما اگه دوسش هم نداشتن عیبی نداشت

من مامانم پسر منو خیلی دوست داره اما میدونم بچه های خواهرمو بیشتر دوست داره اما واکنشی نشون نمیدم زوری ک نیست دوست داشتن مهم اینه خودمون بچه هامونو خیلی دوست داریم

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️
2740
بگی ام فایده نداره انکار میکنن

اون روز میگفت فلانی میگه واسه دخترم النگو بخر کادو منم خوب ناراحت میشم مگه پسر من نوش نبود؟

اون روز میگفت فلانی میگه واسه دخترم النگو بخر کادو منم خوب ناراحت میشم مگه پسر من نوش نبود؟

تمرین کن از هر چیزی ناراحت نشی وقتی نمیتونی چیزی رو عوض کنی

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️

ازلحاظ رفتاری فرق میذارند ولی چیزی نمبگم چون بعد میگن حسودی کرده.ولی ناراحت میشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
مادرشوهرم بین بچه هام فرق میزاره، پسره رو بیشتر دوست داره، اختلاف میندازه بین بچه هام😔

تو خانواده شوهرم همه نوه ها پسرن الان بچه جاریم دختره با شناختی که ازشون دارم میترسم بچه جاریم رو خیلی عزیز کرده کنن 

واسه من ۳۰۰ آورد☹

بخدا اینارو هیچ وقت یادم نمیره بچم ۴۴روزش بود بعد اومدن تو بیمارستانم ک بودم زنگ نزدن اصلا حالمو بپرسن تبریک بگن چقد خجالت کشیدم 

لطفا برا حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستید خیلی شرایط بدی دارم  

میخاستی بهش بگی نباید توقع داشته باشند تو این گرونی اون زمانگه ارزون بود من توقع نداشتم چه برسه بهحالا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706