2737
2739
عنوان

حرز امام جواد

431 بازدید | 58 پست

دوستان این حرزحتما باید به اسم خودمون نوشته بشه و کسی جای خوبی برای خریدش میشناسه که اصل و کامل باشه ممنون میشم اگر دارید خودتون هم تحربه ها و تاثیراتش رو بهم بگید 

به اسم خودتون نوشته نمیشه ی نماز داره ک خودتون باید بخونید یا نایب بگیرید ک از طرفتون بخونه کدوم شهر هستید؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اسم خودتون نوشته نمیشه ی نماز داره ک خودتون باید بخونید یا نایب بگیرید ک از طرفتون بخونه کدوم شهر ...

درسته عزیزم تهرانم اخههمینجا خوندم بعضی ها میگفتن ایم خودت و مادرت رو میدی به ایم خودت مینویسن 

2742

منکه شنیدم در حرز امام جواد (ع)؛نام خودتان و نام پدر و نام مادر و سال تولد به شمسی و قمری میپرسند و برایتان نوشته میشود و نماز خاصی دارد که یا خودتان میخوانید یا موکل میگیرید و نماز را میخواند.

داخل پوست آهو اثر بخشی بیشتری دارد.برای آقایان حالت بازوبند و برای خانم ها گردنبدی میباشد.و همیشه همراهتان باشد و برای رزق و روزی و محافظت از چشم زخم و غیره است.

شنیدم در ((قُم)) اصل پیدا میشود.

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
منکه شنیدم در حرز امام جواد (ع)؛نام خودتان و نام پدر و نام مادر و سال تولد به شمسی و قمری میپرسند و ...

ممنون عزیزم باید باید جای اصلیش رو بدونی کجا خوبه من جایی رو نمیشناسم متاسفانه 

منکه شنیدم در حرز امام جواد (ع)؛نام خودتان و نام پدر و نام مادر و سال تولد به شمسی و قمری میپرسند و ...

کی مینویسه؟ مگه آماده نیستن؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
ممنون عزیزم باید باید جای اصلیش رو بدونی کجا خوبه من جایی رو نمیشناسم متاسفانه 

متاسفانه منم نمیشناسم،خودمم اینجا حرز امام جواد ع رو شنیدم و کنجکاو شدم و پُرس و جو کردم و مطالبی که گفتم رو فهمیدم.

2740

نه میگن اگر جایی بشناسی که با آداب کلیش نوشته بشه خیلی اور بخشه و من دنبال جای اینجوری هستم وگرنه آماده هم هستن ولی من جایی اینجور مطمئنی نمیشناسم 

آماده هم میفروشند ولی اصل حرز امام جواد (ع) را با نام خود سفارش میدهید و آماده میکنند.

2706