2737
2734
عنوان

حرز امام جواد

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 58 پست
پست قبل تر معرفی کردم فقط برای نماز اسمم رو پرسیدن گفتن به اسم کی نماز بخونیم. تاثیر که حتما داره م ...

خیلی محبت کردی عزیزم ممنون اگر بازم کسی میشناسه بگه دوستان عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش شوهرم پرسیدم گفت به اسم نیس  اون نمازی که داره باید به نیت طرف حالا یاخودش یا عذری داره نا ...

منم همین جوری گفتم ولی الان میگن ک باید ب اسم طرف باشه

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2731
2740
از آدابش اینه که دست نویس،روی پوست و بهتره داخل قاب نقره باشه،همراهتون باشه و نماز هم داره.

من آماده گرفتم همه ی این ها ی ک گفتی هست جز اینکه نمیدونم دست نویس بود یا ن رنگ ک پخش نمیکرد دستکشیدم روش

خیلی برام مهمه بتونم جای خوبی پیدا کنم خدا کنه بتونم نهایت از جایی بگیرم که راضی باشم 

خانما برای حل مشکل خیلی بزرگ و حتی غیر ممکن و سخت چه دعا و نمازی رو پیشنهاد میدین اگر میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید 

2706