2737
2739

هرموقع دوجا دعوتیم خونه مامانم و خونه مادرشوهرم همه هم باشند چشممون میکنن بچه ام یه سالشه خیلی خوشمزه شده توفامیل بچه کوچیک نیس همه نگاها بهشن همه میخان اصلا بخورنش یه دقیقه بیخیال این نمیشن میشینن نگاه بچه ام میکنن دسته جمعی ذوق تک تک کاراشو میکنن و این بین یه سریاشون چشمشون شوره دست خودشونم نیس سه چهار نفرن 

نقل مجلسشون ماییم

تازه این بین خدا نکنه مایه تیپی هم زده باشیم یه مانتو نو یا روسری نو یا شوهرم یه تیپ جدید ک دیگه واویلا 

الان چندوفت بود مادعوانداشتبم دقیقا ازفردای مهمونیا چنان دعامون شد که امروزو کلا قهربودیم بچه ام هم رفلاکسش خوب شد به زورعجیبی دوباره برگشت 

یعنی داغون حالم ... ذکری  سحری چیزی وگه بلدید بگید و من حتمن روزی دوبار سه بار ایت الکرسی هم میخونم صدقه هم ماهی سه چاربار میدیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

صدقه بده 

اگر معتقدی یه ذره از نمک بردار ،بدون اینکه بریزی روی سر بچه ات ،با دستت بچرخونید دور سرش ،قبل از بیرون رفتن تا چشم نخوره 

از این دعا ها هم میتونی بزنی به لباسش با سوزن قفلی

خسته تراز آنم که بگویم چه کشیدم   ،می‌توانم بگویم به قدری زجر کشیدم که نه تنها حوصله تعریف کردنش ندارم بلکه حوصله فکر کردنش را ندارم ،   این حالم مرا مجبور  به خنثی بودن کرده  لطفا برام صلوات اگه میتونی بفرست ،در ازاش برات حمد وتوحید می‌خوانم عزیزم

من کامل ورکت میکنم الان باز یسریا میان میگن پز میدی😑😑

ولی خداییش برا منکه مشخص شده چشم زخم وجود داره

مارو چون داریم از نظر مالی پیشرفت میکنیم و رابطه عاطفیمونم خوبه البته تا ۲ ماه پیش چشممون زدن،الان جوری شده ک اونیکه میپرستید منو بهم میگ حرف نزن باهام حوصله ندارم

ینی بخدا از وقتی همه فهمیدن چقدر عاشقمه و چقدر پیشرفت کردیم خیلی عوض شده دلم میخاست هیچی نمیداشتم ولی اون آدم قبلیو میداشتم💔🙂

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
وای خدای من چقدر خرافاتی😑 چه اعتماد به نفسی داری مردم بیکار نیستن والا به خاطر بچه و مانتو و روسر ...

تو خانواده های ضعیف اینطورن

مادر شوهر ببینه ، عروسش  پسرش براش یه روسری خریده ،زورش میگیره 

خسته تراز آنم که بگویم چه کشیدم   ،می‌توانم بگویم به قدری زجر کشیدم که نه تنها حوصله تعریف کردنش ندارم بلکه حوصله فکر کردنش را ندارم ،   این حالم مرا مجبور  به خنثی بودن کرده  لطفا برام صلوات اگه میتونی بفرست ،در ازاش برات حمد وتوحید می‌خوانم عزیزم
2706