2737
2739
عنوان

طعنه های مادرم

108 بازدید | 16 پست

دوستان من 25سالمه.تحصیل کرده هستم چهره خوبی دارم هر خواستگاری برام میاد جور نمیشه مامانم پیرم کردم سی درصد از موهام سفید شده انقدر بهم طعنه میزنه ک ازدواج نکردی خونه موندی دم ب دیقه میگه دختر خالت از خودتت کوچیک تره 13سالشه ازدواج کرده ولی تو حسرت ب دل اخرش حسرت بدل میمیری بخدا دیگه خسته شدم کاری کرده فقط آرزو مرگ دارم برا خودم 

۱۳سالشه؟🥲خدایا دلم براش سوخت

عزیزم گاهی وقتی هاربازی هیچ عیبی نداره😹دیدی شروع کرد،توهم شروع کن داد و بیداد و حرف بار خاهرش کن که بچه۱۳ساله شوهر داده و بی فرهنگه و آینده ی بچه رو از بین برده

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو سر کار و استقلال پیدا کن ! اینطوری به نظرم کمتر بهت پیله کنه! بعدم، صرفا به خاطر اینکه از دست حرفاش خلاص بشی ازدواج نکن! کسی که به عنوان همسر انتخاب میکنی قراره ۶۰، ۷۰ سال باهاش زندگی کنی، با دقت انتخاب کن‌.

۱۳سالشه؟🥲خدایا دلم براش سوخت عزیزم گاهی وقتی هاربازی هیچ عیبی نداره😹دیدی شروع کرد،توهم شروع کن دا ...

با مادرش بحث نکنه بهتره! به هر حال طرف با یه همچین طرز فکری بزرگ شده و نمیشه تغییرش داد! اهمیت نده بهتره 

2740
من فقط آرزو مرگ دارم برا خودم

اشتباه میکنی

تو دوره زمونه ی الان ازدواج صرفا یه انتخابه برای دختر نه اجبار

سعی کن کار پیدا کنی که توخونه نباشی

مثلا میتونی کلاسای دستیاری دندون پزشکی بری

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
سرکار میرم

خب اهمیت نده به مادرت! این زندگی خودته، مسیر زندگی همه آدما که یکی نیست. یکی ۲۰ سالگی ازدواج میکنه یکی ۳۰ سالگی! مهم اینه که با طرف خوشبخت بشی نه این که کی باهاش ازدواج میکنی

گلم میرم سرکار از لحاظ خرج خونه ی دختر مستقلم

خب پس تویی که تو جامعه ای و شرایطو میبینی چرا حرفای مامانم انقدر روت تاثیر میذاره؟

یکی دوباذ جوابشو بده

ببینه تو روش وایمیسی و هر بحثی که راه میندازه اعصاب خودشم خرد میشه دیگه بیخیال میشه

اکم یکی میگه من ده تا میگم ولی کم نمیاره

خب دستشو بگیر ببر مشاوره تا باهاش صحبت کنه پس

2706