2733
2734

پسر من خداروشکر اصلا اذیت نکرد فقط یکم تب کرد که اونم با قطره حل شد ،انشالله مال شما هم همینطوره الکی استرس نداشته باش

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
yas1369 سابق هستم به نامردی منو ترکوندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من خداروشکر اصلا اذیت نکرد فقط یکم تب کرد که اونم با قطره حل شد ،انشالله مال شما هم همینطوره الک ...

بخدا خیلی استرس دارن

ترریقش مثل قبلیا هست ینی درد زیادی نداره؟

2742
بخدا خیلی استرس دارن ترریقش مثل قبلیا هست ینی درد زیادی نداره؟

منم به خاطره همین حرفای نی نی سایتی ها خیلی استرس داشتم ولی خداروشکر اصلا سخت نبود فقط همون اول یک کوچولو گریه کرد بعد دیگه خوب شد

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
yas1369 سابق هستم به نامردی منو ترکوندن

من دیروز زدن واسه پسرم

هر چهار ساعت ۲۲ قطره بهش استامینوفن میدم، زیاد تب نکرد ولی پاهاش خیلی درد میکنه بچه، مخصوصا دیشب انقد گریه کرد از زور پا درد🤕

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

من دیروز واسه دخترمو زدم 

تا عصر خوب بود 

از ساعت ۴ درد و تیش شروع شد که جیغای وحشتناک میکشید،تبش بالای ۳۸/۶ بود که فقط با شیاف نیومد پایین

تا امروز ۷ صبح یکسره تب کرد

الان بهتره

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
2740