2737
2734

ببخشید شما هم مشکل دارید توی ویرایش امضا ؟ 

اون قسمت  تنظیمات رنگ و فونت رو برای من نمایش نمی‌ده توی امضا ، شماهم این مشکل دارید ؟

برای شماهم همینطور شده ؟ 

میشه یه نگاهی بندازید ؟ 

@نی_نی_یار_3    

نی نی یار جان مشکل چیه ؟ 

چرا من امکانات ویرایش امضا ندارم آخه !! 

روزی منم خواهم مرد 💔🖤

واسه من اینجوریه

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای عید کتونی خواستید بخرید از کتونی پیروزی بخرید  من خریدم قیمتاشون عالیه حضوریم میتونید بر ...

خیلی بیشعوری ! 

تو از اون آدمایی هستی که توی خونه تون حریم خصوصی معنی نداره و بدون در زدن میری تو دستشویی در حالیکه یکی دیگه داخل هست 

روزی منم خواهم مرد 💔🖤
2728
واسه من اینجوریه

میبینی قسمت تنظیمات رنگ نیست توش

یعنی برداشتن اون آپشن هارو ؟ 

فدات بشم که برام عکس دادی 

مرسی عزیزم 😘🌹🌹🌷💋

ممنونم ازت 

لطف کردی بهم عزیزم 🌹🙏

روزی منم خواهم مرد 💔🖤
میبینی قسمت تنظیمات رنگ نیست توش یعنی برداشتن اون آپشن هارو ؟  فدات بشم که برام عکس دادی&n ...

آره یه چیز دیگه هم از اینجا برداشتن

اون علامته که موقع لینک گذاشتن متن بهش اضافه میکردیم برداشتن

سایت بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه

نشی که عزیزی جانم😘😘🥰🥰

خواهش گلم❤️❤️🌹🌹وظیفه بود

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

@ازسارابپرس   یه مشکل جدید دیگه🥹

2740
چرا بیشور دارم راهنمایی میکنم قیمتاش نسبت به بقیه جاهای دیگه کمتره همین

تبلیغات تو سایت ممنوعه

پاک کنید کامنتتون رو

عزیزم توی تایتل ارسال پست دیگه امکانات سابق نیست 

تنظیم رنگ یا فیلد تنظیمات فونت رو نمایش نمی‌ده 

واسه همیشه اینطوری شد ؟ 

آخه آدم دلش میخواد امضا رنگی بزاره اونجا هم مشکل داره 

@نی_نی_یار_3    

روزی منم خواهم مرد 💔🖤
چرا بیشور دارم راهنمایی میکنم قیمتاش نسبت به بقیه جاهای دیگه کمتره همین

تو هر تاپیک همینو میزاری 

برو اینکارو ده تا تاپیک بزن و انجام بده نه تاپیک بقیه 

تازه اونم میزاری توی اولین پست تاپیک دیگران !!! 

روزی منم خواهم مرد 💔🖤
@ازسارابپرس   یه مشکل جدید دیگه🥹

🔴🔴🔴 سلام

این تاپیک من رو بخونین:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894112/به-خاطر-آن-لینک-های-مزاحم-نی-نی-سایت-یک-سری-تغییرات-کرده

🔴🔴🔴

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706