2733
2739
عنوان

سلام دخترا و خانوما سایت بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 54 پست
 درسته مشکلی نیست ولی حداقل اینارو تعلیق کنن

آره. ✅️

یه کاربر چند ساعت پیش تاپیک زد می گفت شماره کارت، شماره ملی، شماره موبایلش رو وارد کرده !!!

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره. ✅️  یه کاربر چند ساعت پیش تاپیک زد می گفت شماره کارت، شماره ملی، شماره موبایلش رو ...

الان چند روزا زیاد شدن تو تاپیکا حداقل ۱ نفر لینک میزاره  الان تو این تاپیک و تاپیک خودمم دیدم نی نی یار ۳ پیگیر نیستن برای عصر اگه ببینم نینی یار ۵ تگ میکنم اینجوری امنیت نداره سایت

الان چند روزا زیاد شدن تو تاپیکا حداقل ۱ نفر لینک میزاره  الان تو این تاپیک و تاپیک خودم ...

نمی دونم چی بگم. حجم پیام هایی که می گذارن زیاده.

توی تاپیک منم آمدن از ان لینک ها دیروز گذاشتن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2731

غصه خوردنم داره 

دنیای رنگی رنگی 

وای قلبم ، آی قلبم 

چیه دارم جای گزاری رنگی نوشتن رو تمرین میکنم 

حوصله ام نمی‌کشد 

شکست نفسی نفرمایید 

دوست عزیزم کجایی 

عروس شدی رفتی 🥹 

روزی منم خواهم مرد 💔🖤
2740
2706