2733
2734
عنوان

پیرسینگ

114 بازدید | 14 پست

امروز رفته بودم خونه خالم اینا بعدش دیدم دختر خالم پیرسینگ زده منم جوگیر شدم رفتم ناف و لب و بینیم رو زدم و اون مثلث وسط گوش رو سوراخ کردم و دوتا هم خود گوشمو قشنگ سوراخ سوراخ شدم مثل اسکلا خودمو دادم دست دخترخالمینا الان خون میاد از گوشم یکمی😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای فردا هم وقت پیرسیگ نگینی برای زبون گرفتم بنظرتون بزنم شما زدین راضی هستین؟

نزن با درد داره من بینی زدم دارم میمیرم 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2731

دیگ جا بدون سوراخ موند برات

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2740
2706