2737
2734
عنوان

گوشیم خیلی قدیمیه بعد امروز:)

139 بازدید | 13 پست

گوشی من قدیمیه مدل ۸ سال پیش

حتی دیگه درستم کار نمیکنه همش ایراد داره و هنگ میکنه و....

توان خرید گوشی جدید نداریم و خودمم دانش اموزم هنوز نمیتونم کار کنم

امروز یکی از بچه های ۷ ساله فامیل توی‌جمع گوشیمو مسخره کرد

و من قشنگ صدای خورد شدن قلبمو شنیدم:) واقعا حالم خیلی بده

این روزا میگذرن اما تو از این روزای لعنتی نگذر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم داری میگی. 7 ساله 😐

چه. توقعی از درک اون داری 

بجای تمرکز رو این حواشی رو درست تمرکز کن تا زودتر به خواسته هات برسی

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

عزیزم خودتون میگین بچه،،پس نباید حرفش رو به دل بگیرین البته قبول دارم بعضی از والدین برای تربیت بچه هامون کم کاری میکنن

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازدار من💕تو امیدواری را به زیباترین شکل ممکن معنا کرده ای با تو همه چی قشنگه حتی انتظار مشتاق دیدارتان نازنینم  

بچه هاشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازدار من💕تو امیدواری را به زیباترین شکل ممکن معنا کرده ای با تو همه چی قشنگه حتی انتظار مشتاق دیدارتان نازنینم  
عزیزم داری میگی. 7 ساله 😐 چه. توقعی از درک اون داری  بجای تمرکز رو این حواشی رو درست تمرکز ک ...

یعنی واقعا میرسم؟:)

2740
عزیزم خودتون میگین بچه،،پس نباید حرفش رو به دل بگیرین البته قبول دارم بعضی از والدین برای تربیت بچه ...

درسته ولی منم واقعا دلم گرفت 

یعنی واقعا میرسم؟:)

اوم😍 

بخدا میرسیا

اگه تلاش کنی و بخونی

من دورم خیلیارو دیدم موفق شدن 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
درسته ولی منم واقعا دلم گرفت 

بله حق دارید اما بجای تمرکز روی انرژی منفی،به این فکر کنید که چطور راهی برای رسیدن به خواسته هاتون پیدا کنیداصلا از این زاویه نگاه کنید شاید حرف این بچه یه تلنگری برای شما بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو روخدا بچه هاتون رو درست تربیت کنید ادم باشن تو جمع 

همیشه یه آدمای بیشعوری مثل من پیدا میشه تو اینجور مواقع میزنه فک بچه هاتون رو میاره پایین حالا خود دانید🤦‍♀️

اسی خیلی خوب و صبوری ناراحت نشو اون اولا بچه اس دوما مشکل از نداشتن شعور و تربیت خانوادگی

گوشی گوشیه مهم کاربردشه قدیمی یا جدید هم نداره

تو روخدا بچه هاتون رو درست تربیت کنید ادم باشن تو جمع  همیشه یه آدمای بیشعوری مثل من پیدا میشه ...

درسته عزيزم 

ولی خب ادم گاهی دلش میگیره و خیلی ناراحت میشه که دستش بستس:)

درسته عزيزم  ولی خب ادم گاهی دلش میگیره و خیلی ناراحت میشه که دستش بستس:)

این روزا همه دستشون بسته اس درکت میکنم غصه نخور قربونت برم انشاالله درست میشه ... یه حرف نباید انقدر ناراحتت کنه بخدا من پولدار ترین آدمارو دیدم که ساده ترین و ارزون ترین گوشیارو میگیرن دستشون هیچ ترسی هم از حرف مردم ندارن💙💙