2737
2734
عنوان

بزارم دخترم گوشی بخره؟🤥

| مشاهده متن کامل بحث + 2617 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اولا اینکه  شما که هم نسلشی بهتر باید بدونی که وقتی دستیابی به چیزی نداشته باشن خودشونو ...

وقتی گوشی مادرش باش 

قطعا  بهتر استفاده کردن 

وارد هر مسئله ای شدن یاد می گیره 

چرا نمی فهمید

بچه کلاس پنجمی گوشی بدردش نمیخوره 

اتفاقا چون همسنشون هستم 

اینو میفهمم 

که باید با آگاهی پیش برن

خانواده حداقل یکسال باید به بچه آموزش 

بده  

که نخواد با حرف بقیه بچه ها وارد منجلاب بشه 

پس چرا  می گیم  فعلا گوشی براش مناسب نیست ؟

2728
دقیقا متاسفانه گاهی بدجور روی موضعمون پافشاری میکنیم و نمیخوایم قبول کنیم اشتباهمون رو من هرروز یه ...

اصلا فقط موضوع محتوایی که مناسب سنش بچه‌ها باشه نیست 

هزار جور آسیب دیگه به دنبال داره حالا میخوان قبول کنن میخوان نکن حرص بقیه رو هم بخورم بزار هرجور که میخوان پیش برن ولی امیدوارم یه روزی پشیمون نشن البته اگه از اون آسیب هایی که بچه میبینه مطلع شن!

بله دقیقا...پاک کردن سابقه اصلا کاری نداره براشون ما نباید  خودمونو با این حرفا گول بزنیم

اره پس درستش اینه به موقع براشون بگیریم 

دوره زمونه ی بدی شده خدا عاقبت بچه هامونو بخیر بگذرونه🥺

فهمیدین پولو از کجا اورده منم در جریان بزارین

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2740
اصلا فقط موضوع محتوایی که مناسب سنش بچه‌ها باشه نیست  هزار جور آسیب دیگه به دنبال داره حالا می ...

بخدا من یه حرفا و حرکاتی از بچه ها میبینم که ...همه چیز تو خانواده شکل میگیره 

به یکی از والدین گفتم دخترتون به بچه ها گفته من فیلمای فلان میبینم .نگران کنندس.گف خودم بهش گفتم نگا کنه چون خودم خجالت میکشم به بچه بگم باید از یه جایی یاد بگیره دیگه😶

دبیر🌱
وقتی گوشی مادرش باش  قطعا  بهتر استفاده کردن  وارد هر مسئله ای شدن یاد می گیره  ...

والا من گوشی خانواده دستم بود جرئت نداشتم استفاده بد کنم  

دختر خاله ده ساله ی من دوست پسر داشت از همون هفت سالگی دست بچه گوشی بود به تمام مسائل آگاهی داشت و عجیب تر تو سن ده سالگی قشنگ به بلوغ جنسی رسیده بود 

افت تحصیلی به درک چقدر روح و روان این بچه آسیب دید تو اون سن دغدغه های ذهنیش چیزای دیگه بود اصلا 

بخدا من یه حرفا و حرکاتی از بچه ها میبینم که ...همه چیز تو خانواده شکل میگیره  به یکی از والدی ...

آدم متاسف میشه یه عده دیگه شور همه چیزو در اوردن 😐 از یه جا به بعد عمرن دیگه از پس بچه بر بیان 

والا من گوشی خانواده دستم بود جرئت نداشتم استفاده بد کنم   دختر خاله ده ساله یرمن دوست پس ...

دختر یکی از فامیلا ۱۱سالشه ‌...آزادی کامل و از اون خانواده ها که میگن بچه باید چشمش باز بشه و از این خزعبلات...خیلی جدی گفته من درس نمیخونم.نیاز دارم و  میخوام با فلانی ازدواج کنم...از پارسالم کامل بالغ شده...عوض اینکه درصدد درمان باشن خوشحاااالن که دخترشون بزرگ شده...مغزهای کوچک زنگ زده!

دبیر🌱
دختر یکی از فامیلا ۱۱سالشه ‌...آزادی کامل و از اون خانواده ها که میگن بچه باید چشمش باز بشه و از این ...

هعی چی بگم خواهر

کلا نمی‌دونم چرا حدوسط ندارن من همیشه میگم من اینجوری بودم اونجوری بودم شدممم این وای به حال به سری های دیگه 

چی قراره بشن اینا

2706