2733
2739
سلام به همه
23 سالمه شوشو 28 یه نینی 2 ساله هم داریم.یه بار تو نت کنار همسرم در حال وب کردی بودیم که یهو شوشو گفت بیا این اقاهه رو سر کار بزاریم.منم قبول کردم و شروع کردیم به چت کردن.بهم میگه من با چت کردن تو مشکلی نئارم.خودش اصلا چت نمی کنه ها.منم در حضور خودش و به اصرار خودش.میگه من دوست دارم این جوری.یا این که میپه میخوام میریم بیرون فلان لباس و بپوشی یا پیش ذوستام این طوری باشیو این حرفااینم بگم که من محجبه هستم اما شیکم.ولی تیپایی که اون میخواد یه کمی بازترو راحت تره.
چرا این جوریه به نظرتون ؟چی کار کنم باهاش راه بیام؟؟؟اینکه میگه میخوام شیطنت کنی یعنی چیییی؟غیر عادی نیست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر زندگی و شوهرت رو دوست داری باید اونجوری باشی که اون می خواد خدا هم اینجوری ازت راضی تره گلم .
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛ ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه
2728
2738
شوهر منم میگه دلم میخواهد راحت تر باشی و با همه راحت تر صحبت کنی اجتماعی باش شیطون باش

الان بعد 7 سال یکمی فرق کردم عادت کردم اما خانوادم میگن پر رو شدی البته جلوی اونا خیلی مراعات میکنم
ا
به نظر من هم غیر عادیه ولی خیلی همو دوست داریم.من هم خیلی بهش اعتماد دارم.شاید این فکر به نظرتون بیاد که اون میخواد زمینه رو واسه خودش مهیا کنه که شیطنت کنه اهلش نیست یعنی بهش نمیاد.گاهی این فکر به نظرم میاد که غیرت واسش معنی نداره البته خیلی جاها عکس این قضیه رو ثابت کرده ولی همین که میگه میخوام با دوستام این جوری باشی یا این جوری لباس بپوشی یه کم هضمش سخته واسم
عزیزم یکم باید حواست جمع باشه....
ظاهرت رو برخلاف علاقت عوض کنننن.حداقل تو خونه لباسهای اونجوری بپوش.معلومه شوشو یکم..... دلش میخواد از یکنواختی دربیاد.
نگران نباش اما حواست جمع باشه.
متاسفانه الان مردها کلا بخاطر یک سری مسایل که الان تو جاامعه هست یکم احتباج به تنوع دارن
خدای مهربون...
خواهش می کنم
خواهش می کنم بابای عزیزمو شفا بده....
حدیث شوشو شما هم اینجوریه؟؟؟
چتو خودش میگه
همیشه نه گاهی این طوریه
از اول این جوری نبوده ولی خب به مرور همو بیشتر شناختیم.شوشو منم میپه راحت تر باش مثه حدیث
عاطفه جون ، اینکه می‌خواد با دوستهاش راحت تر باشی‌ ، یا راحت تر لباس بپوشی ، اصلا غیر عادی نیست ، خوب اینجوری دوست داره ، خیلی‌ مردا دوست دارن خانوماشون به اصطلاح اجتماعی باشن

فقط مساله چت به نظرم غیر عادی
2706