2737
2734
خیلی سخته درکت میکنم منکه هنوز جز شوهرم به هیچکی نگفتم میدونم کلی حرف پشتم میگن اگه بفهمن🤕😓

من انقدرزارزدم که فشارم میافتاد ازحال میرفتم کلی زعفرونو داروگیاهی خوردم ولی درنهایت تن دادم به خواست خداامابعدزایمان حتماااااا لوله هامو میبندم شماچی میخای نگه داری؟

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انقدرزارزدم که فشارم میافتاد ازحال میرفتم کلی زعفرونو داروگیاهی خوردم ولی درنهایت تن دادم به خواس ...

منم چند روزه حالم بده همش با خدا درددل میکنم اشک میریزم ک اگه صلاح میدونه خودش یکاری کنه سقط بشه چون من جرئت سقط ندارم 😔

2731
خدایی چیکار میکنین زود میگیره؟ ما اندر خم یک کوچه ایم😐😭

ببین همیشه اونی میشه که نمیخای من بچه اولم ناخواسته  باردارشدم برادومی حدودا دوسال اقدام بودم نمیشد کلی دارو وسونو وآزمایش رفتم نشد که نشد وقتی کلا بیخیالش شدم فهمیدم باردارم 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چه جالب  اما من که دیگه ناامید ناامیدم

ناامید نباش بیخیال باش انشالله خدا صاحب فرزندت میکنه دلم روشنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم چند روزه حالم بده همش با خدا درددل میکنم اشک میریزم ک اگه صلاح میدونه خودش یکاری کنه سقط بشه چون ...

انشالله قدمش براتون خیر باشه قران بخون آرامش میگیری شاید باورت نشه ولی از وقتی که گفتم خدایا راضیم به رضایت مهرش عجیب افتاده به دلم دیگه نمیخام اتفاقی براش بیوفته فقط میخام سالم باشه منی که یکماه تمام زندگیو به خودمو شوهرم زهرکردم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40