2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نمیدونم دختر کاش اول درمان میکردی😔حین بارداری دچار شدی؟؟

فقط اینو بهت بگم که هرطور شده سزارین بدنیا بیارش 

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2728

استرس از هرچیزی بدتره.مگه تحت مظر پزشک نیستید پس مطمنا دکتر خودش میدونه.

ببخشید چجوری درگیر این ویروس شدید؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
استرس از هرچیزی بدتره.مگه تحت مظر پزشک نیستید پس مطمنا دکتر خودش میدونه. ببخشید چجوری درگیر این ویر ...

شوهرم چنتا دونه اطراف ناحیه تناسلی داره صدردصد منم مبتلا هستم 

چیزی از بیرون مشخص نیست همش میترسم زاعده ها از داخل باشن

شوهرم چنتا دونه اطراف ناحیه تناسلی داره صدردصد منم مبتلا هستم  چیزی از بیرون مشخص نیست همش میت ...

شما که هنوز مطمن نیستی .ابنشالا که نداشته باشی بعد از زایمان پیگیری کن اگر نداشتی حتما واکسنشو بزن.و حتما سزارین کن.به همسرتم بگو سریعتر درمان کنه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2740