2733
2734

آنلاین نمیشه که 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندتا سونو فقط میخوام نشون بدم 

متخصص بارداری پر خطر خودش یک‌بار دیگه سونو میکنه به چیز دیگه نگاه نمیکنه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
متخصص بارداری پر خطر خودش یک‌بار دیگه سونو میکنه به چیز دیگه نگاه نمیکنه

دو بار رفتم اصلا به سونوی قبلی نگاه نکرد ببینه چقد پیشرفت داشته فقط از روهوا یه چیزی میگفت رفتم یه جا دیگه‌گفت مشکلی نیست نمیدونم چیکار‌کنم 

دو بار رفتم اصلا به سونوی قبلی نگاه نکرد ببینه چقد پیشرفت داشته فقط از روهوا یه چیزی میگفت رفتم یه ج ...

مشکلت چیه