2733
2734
عنوان

لکنت زبان پسرم

262 بازدید | 33 پست

سلام..میشه لطفاً راهنمایی‌م کنید...
پسرم ۳سالشه،۲سالو نیم که بود یه‌شب تو خواب بد ترسید بعدش دچار لکنت شد..خودمم حالم خیلی بد بود دیذم پسرم اینجوری شده.. بردمش پیش متخصص اطفال گف این لکنت نیس پریشانی صحبته..گف بش سردیجات ندم تنقلات مث پفک،چیپس،و اینجور چیزا نخوره.. بعد بش شربت آهن‌ش رو داد با یه شربت کیندر ریلکسیو که چ اون شربت رو هرجا گشتیم نبود..گف شیره انگور هم خوبه..دیک من بش شیره انگور میدادم..هی خوب میشد مثلا یکی دوروز خوب بود باز دوباره شروع میشذ تااینک خداروشکر ۳ماه خوب بود الان باز ۱۰روز میشه برگشته لکنتش...نمیدونم چکار کنم...تو نی‌نی سایت خوندم گفته بودن گیاه عاقرقرها خوبه برا لکنت کسی استفاده کرده نتیجه گرفته واقعا؟؟چجوری بدم بخوره...اگه کسی میدونه تو زو خدا بگه

گفتار درمانی هم ببرش

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پسر من پنج سالشه تا حالا سه بار اینطوری لکنت گرفته و خوب شده اصلا هم کاری نمیکنم فقط باید تو آرامش باشه و از چیزی نترسه بزرگتر که بشن کامل خوب میشن . پسر منم از ترس اینطوری میشد الانم که خوبه خداروشکر .نگران نباش بچن همش از ترسه

من دخترم استرس مبگرفت زبونش میگرفت باباشم اینجوری بردم چند جلسه گفتار درمانی خوب شد

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
گفتار درمانی هم ببرش

اره گفتار درمانی گفتن زوذه بچه‌ت همکاری نمیکنه...بزار بزرکتر شه..پسر منم کلا از مطب و اینجور جاها میترسه فقط گریه میکنه...چون چندبار تو مطب دکتر سرماخوردگی داشت آمپول خورده

تا سن مدرسه برسه خوب میشه

شربت امگا بده حتما بهش

شمرده صحبت کن که اونم مثل خودت شمرده حرف بزنه 

گاهی بازی آدم آهنی کنید باهم که متوجه بشه وقتی آروم صحبت میکنه لکنت نداره

بازی های رنگ انگشتی و شن بازی واسش خیلی خوبه

روی خط راست راه رفتن رو زیاد و هر رو  تمرین کنه 

و میدونی که هرگز نباید بهش تذکر بدی 

2740
پسر من پنج سالشه تا حالا سه بار اینطوری لکنت گرفته و خوب شده اصلا هم کاری نمیکنم فقط باید تو آرامش ب ...

ینی گفتار درمانی هم نبردینش...لکنتش شدید بود یا نه خیلی کم بود..

اره گفتار درمانی گفتن زوذه بچه‌ت همکاری نمیکنه...بزار بزرکتر شه..پسر منم کلا از مطب و اینجور جاها می ...

آره دختر منم چند جلسه بیشتر نرفت گریه میکرد حتی یه بار با اصرار بردم باز افتاد به گیر بعد اون نبردم خودش دیگه خوب شد ولی همون چند جلسه خیلی تاثیر داشت

تا سن مدرسه برسه خوب میشه شربت امگا بده حتما بهش شمرده صحبت کن که اونم مثل خودت شمرده حرف بزنه&nbs ...

اره تذکر که نمیدم...خودش خیلی عجوله تند تند صحبت میکنه..

بازی آدم آهنی چجوریه

ینی گفتار درمانی هم نبردینش...لکنتش شدید بود یا نه خیلی کم بود..

نه نمیبرمش گفتار درمانی فقط بهشون یاد میدن که کشیده و آروم  حرف بزنن همین باید خودتونم تو خونه آروم و کشیده خرف بزنید بچه تند میحرفه و با عجله همش لکنت میشه . شدید هم بود ولی فراموشش میکردم یهو میدیدم خوب شده  خیلی هم حرص میخوردم وقتی لکنت خیلی بد میگرفت . ولی همین که پسرت یه بار خوب شده یعنی عین پسر منه فقط بهش آرامش بده خوب میشه 

آره دختر منم چند جلسه بیشتر نرفت گریه میکرد حتی یه بار با اصرار بردم باز افتاد به گیر بعد اون نبردم ...

اونجا مگ چکار میکنن که ما خودمون تو خونه انجام بدیم..

هزینه‌‌شم زیاده نمیتونم ببرم 

اره تذکر که نمیدم...خودش خیلی عجوله تند تند صحبت میکنه.. بازی آدم آهنی چجوریه

بگو بیا هر دو آدم آهنی بشیم

بعد شبیه آدم آهنی بخش بخش حرف بزنین با هم گاهی 

خودش به مرور یاد میگیره که وقتی شمرده صحبت کنه لکنت نداره

و اینم بگم بچه های باهوش لکنت میگیرن 

2706