2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام اناشید جون من ۳۴هفته ام الان دو روزه تکونای نینیم خیلی شلو بی حال شده ولی تکون میخوره میخواستم ببینم طبیعیه
یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2740
دکترم بهم متفورمین داده میخوام بدونم روزی دو تا اگه بخورم کی پری میشم اگه از امروز شروع کنم
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
سلام من ۱۷ خرداد اخرین بار پری شدم کی برم سونو واسه شنیدن صدای قلب نی نی؟
خدایا دل همه خانما رو با هدیه فرزند شاد کن و نی نی هاشون رو سلامت نگه دار خدا جونم پسرم رو به خودت سپردم مراقب هدیه های زیبایی (همسرم و فرزندم)که بهم دادی باش.
سلام.من 4سال پیش اولین ماه اقدام بدون هیچ دارویی حامله شدم. اینماه هم دکتر چون 2ماه بود کنتراسمین میخوردمبهم 2 تا آمپول hcgزد و گفت اقدامامو از فرداى اونروز که آمپولو زده داشته باشم. حالا هم 4 روز مونده به موعدم و خبرى نیست فعلا. براى ماه بعد چون خیلى عجولم براى حاملگى ،لتروزول داده. به نظرتون لتروزول رو بخورم ویا چون تا حالا همیشه پریودام منظم بوده ،اجازه بدم طبیعى و بدون دارو حامله بشم؟؟؟ ممنون از لطفتون و زمانى که صرف میکنید.
خدایا.....دوستت دارم.......
2706