2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سه دوره مصرف کردم.دوره سوم با آمپول آزاد سازی باردار شدم.البته تنبلی نداشتم برای اینکه زودتر نتیجه بگیرم دکترم داد

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2738
سه دوره مصرف کردم.دوره سوم با آمپول آزاد سازی باردار شدم.البته تنبلی نداشتم برای اینکه زودتر نتیجه ب ...

منم تنبلی ندارم دقیقا بخاطر اینک زود تر باردار بشم همراه امپول داد منتها از ماه بعد از روز سوم پریودم باید مصرف کنم.پس بعد سه دوره مصرف باردار شدید؟تاخیری ایجاد نکرد؟

منم تنبلی دارم دقیقا بخاطر اینک زود تر باردار بشم همراه امپول داد منتها از ماه بعد از روز سوم پریودم ...

ماه دوم سه روز عقب افتاد ماه سوم سه روز بعد موعد تستم مثبت شد.ایشالله نتیجه میگیری.چند تا فولی غالب داشتم از نظر سایز فولی خیلی خوب بودم

ماه دوم سه روز عقب افتاد ماه سوم سه روز بعد موعد تستم مثبت شد.ایشالله نتیجه میگیری.چند تا فولی غالب ...

8ماه اقدامم باردار نشدم در صورتی که همه چی خوبه/این ماهاین قرص داد منتها چون از پریودم گذشته ماه بعد باید بخورم و سونو بدم روز13 و دوتاامپول داد بزنم

8ماه اقدامم باردار نشدم در صورتی که همه چی خوبه/این ماهاین قرص داد منتها چون از پریودم گذشته ماه بعد ...

یه چیز دیگه فقط دو سه روز قبل و بعد تخمک گذاری اقدام کن بعد اون رابطه اگه دارین جلوگیری داشته باش.همسرت آزمایش اسپرم داده؟

یه چیز دیگه فقط دو سه روز قبل و بعد تخمک گذاری اقدام کن بعد اون رابطه اگه دارین جلوگیری داشته باش.هم ...

اره اونم سالمه.دکترم گفت این قرص خوردی  فاصله بنداز تا5 روز بعدش اقدام کن که حساب کردم میشه روز13 که امپول بزنم 3روز پشت هم رابطه داشته باشم بعدش یک روز درمیون باشه

اره اونم سالمه.دکترم گفت این قرص خوردی  فاصله بنداز تا5 روز بعدش اقدام کن که حساب کردم میشه روز ...

آمپول که میزنی از درد زیر دل و تخمدان خودت متوجه میشی داره آزاد میشه.منم ۶ ماه اقدام بودم توکلت به خدا ایشالله نتیجه میگیری

2706