2737
2739
عنوان

وای گشنمه

200 بازدید | 26 پست

دلم میخواد یکی چی درست کنم بخورم یه تاپیک دیدم هوس کردن 😂یه چی تو مایه های پاستا ولی هیچی بلد نیسم درست کنم مامانم خوابه 😔😂😂

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من نمیدونم چرا داره یه قسمت از خونمون بو املت میاد

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد                   عیسی‌مسیح‌: تنها ایمانت بود که تو را نجات داد                                                مسیحی✝️هَلِلویاه
2738
ن ولی آخع کی حوصله پاستا داره این موقع شب😂 البته زیادم سخت نیستا حوصله داری که پاشو درست کن

حوصله دارم بلد نیسم 😔😂 اشکال نداره یه خط میخونم یه کم مراحل پیش میرم 😂

حوصله دارم بلد نیسم 😔😂 اشکال نداره یه خط میخونم یه کم مراحل پیش میرم 😂

مواد لازم :
سیر ۲ حبه
پنیر ۵۰ گرم
مرغ ۱۵۰ گرم
قارچ ۲۰۰ گرم
شیر ۱/۲ لیوان
ادویه ایتالیایی
پاستا ۱۵۰ گرم
خامه ۱۰۰ گرم
نمک، فلفل

سیر وباکره تفت بده قارچاتم برش بزن تفت بده تا وقتی آبش گرفته شده سینه مرغ آب پز شده رو هم بریز اینم تفت بده ادویه هاتم بزن 

شیر وخامتم بریز حسابی که مخلوط شد پاستاهاتم که پنج دقیقه پختی وبریز توش پنیر پیتزا بریز ده دقیقه دیگه بپزه تمام

مواد لازم : سیر ۲ حبه پنیر ۵۰ گرم مرغ ۱۵۰ گرم قارچ ۲۰۰ گرم شیر ۱/۲ لیوان ادویه ایتالیایی پاستا ۱۵۰ گ ...

وای دمت گرم خدا خیرت بدهههه

مواد لازم : سیر ۲ حبه پنیر ۵۰ گرم مرغ ۱۵۰ گرم قارچ ۲۰۰ گرم شیر ۱/۲ لیوان ادویه ایتالیایی پاستا ۱۵۰ گ ...

میگم الان شیر و خامه رو گرم کنم دون دونی نمیشه ببره؟

2706