2733
2739
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

1888 بازدید | 130 پست

یکسالو چهارماهشه

دلم نمیاد اینقدر زود از شیر بگیرمش🥲

چیکارکنم

خودشم همکاری نمیکنه اصلا

الان کلی گریه کرد تا شیر نخورد نخوابید

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا 

چرا قطع کنی 

طفلی رو زوده هنو 

تا دوسالگی میتونه شیر بخوره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2728
2740

گناه داره انقد زود قطع نکن 

چرا گفته دیگه شیر نخوره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
اضافه وزن داره

مريضه ینی؟! 🥺🥺

اضافه وزن داره جوجه🥲

چقد؟! 

خیلی زیاده؟! 

2706