2733
2739
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1891 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اضافه وزن داره جوجه🥲

وای تپلوووو😍😍😍😍😋😋😋

عکس؟🥲

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم
واه مگه چقدر اضافه داره  دکتره یا خانه بهداشت گفته  بهتره به حرف یه دکتر بسنده نکنی و دک ...

هم بهداشت گفت هم دکتر خودش 

خودم نت میزنم تقریبا ۵تا بیشتر از نرماله

خیلی هم بدغذاست نمیدونم چطور تپل شده

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2742
عزیزم چرا فک نمیکنی حرف میزنی؟!  کی گفته شیر مادر برا دندون بچه بده؟!  این الان چه حرفیه ...

راست میگه عزیزم 

دکتر پسرم فوق تخصصه گفت از ۵ ماه شیر شب باید کلا قطع بشه وگرنه احتمال پوسیدگی دندوناش خیلی بالا میره 

همینجا روزی نیست تاپیک نزنن راجع به پوسیدگی دندون شیری بچه دو سه ساله نگن 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
عزیزمن برو تو گوگل بزن ببین دروغ ندارم ک وا

گوگل چی رو درست میگه که اینو درست بگه 

مغز تونو دادین دست گوگل؟؟؟؟؟؟ 

یه ذره فک کنین خواهشا 

آدم که سر هرچیزی نمیزنه گوگل 

یه ذره فک کن 

شیر مادر برا بچه هم آبه هم غذا هم طبیعیه 

چه چیزیش میتونه ضرر داشته باشه واقعا؟! 

شیرخشک ینی ضرر نداره شیر مادر ضرر داره... 

عجبا یه حرفایی می‌زنید ینی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
وا  خی اشکالی نداره  چه دکتر بی عقلی  فک کردم خدایی نکرده مريضه اینطوری گفته  ...

نه عزیزم دکتریه چیزی میدونه که میگه بچه فامیل ماهم دورازجون بچه هاتون تواین سن خیلی چاق بود انقدکه دیگه ازترس هرهفته میبردنش دکترکه خفه نشه ازچاقی چون واقعا نمیتونستن بغلش کنن یا راه بره حتی سینه خیزم نمیتونست بره

2740
۱۵ونیم بود اون موقع ک رفتیم دکتر الانو نمیدونم

گلم پسرمن سه سال و ۴ ماهه ۱۶ کیلو 

وزن و قدش نرمال و تو نموداره

خواهشا به حرف دکتر خیلی جدی عمل کن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
راست میگه عزیزم  دکتر پسرم فوق تخصصه گفت از ۵ ماه شیر شب باید کلا قطع بشه وگرنه احتمال پوسیدگی ...

خب دندوناش رو میتونی با دستمال تمیز کنی 

چون دندوناش خراب نشه باید بچه گرسنگی بکشه؟! 

چه استدلالیه خدایی؟!...... 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
۰😕😕بچه یکساله و ۴ ماه‌.نزدیک ۱۶ کیلوه

بنظرم شیر اصلا زیاد  نمیخوره

غذا فقط ماکارونی دوست داره

میوه فقط موز میخوره

صبحانه سرلاک ندم هیچی نمیخوره

یعنی خیلیه؟نرمالش فک‌کنم ۱۰باشه

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
گوگل چی رو درست میگه که اینو درست بگه  مغز تونو دادین دست گوگل؟؟؟؟؟؟  یه ذره فک کنین خوا ...

عزیزم ولی منم ازیه دکترشنیدم که دندونای بچه روخراب میکنه بخصوص شیرشب..ولی شیرخشک ضررش کمتره 

گوگل چی رو درست میگه که اینو درست بگه  مغز تونو دادین دست گوگل؟؟؟؟؟؟  یه ذره فک کنین خوا ...

باشه تروخدا ریپ نزن ینی بیای اینجا یچیز بگی همه منتظرن زودی بهت حمله کنن تو تا ده سالگیم به بچت شیر بده

با افتخااااار کوردم💛🧡
2706