2733
2739

سلام خانما من داخل ۹ هفته هستم چند روز پیش رفتم برای قلب ک شوکه شدم گفت دوتان..

تو خانوادمون اصلا دو قلو نداریم هیچ اطلاعی راجبش ندارم فقط میدونم بارداری پر ریسکیه 😭😭

چون منوشوهرم ی ژن مشترک داریم باید امنیوسنتز بشم دکترم همش میگفت خب کارت سخت شد

بچه ها دارو برای تحریک تخمک گذاری استفاده کردم ک دو قلو شده برای اونایی ک الان میپرسن چکارکردی 

ژنشو نداریم

بچه ها هم تو کیسه جدان

خیلی نگرانم هم بحث سالم بودنشون هم دوران بارداری 

تروخدا دلداریم بدین برام دعا کنید هردوشون سالم باشن

بچه هم ندارم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

عزیزم من خودم و خواهرم دوقلو هستیم 

اصلن نگران نباش 

بهترین کار واست اینکه ارامش داشته باشی و بری با دکتر مشاوره کنی  و زیر نظرش باشی

و اجازه ندی استرس بگیری که نی نی ها هم استرس بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی مصرف کردی آخه منم کلومفین مصرف کردم 

لتروزول و سینال اف

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728

ای جانم خدا حسابی برات جبران کرده ها انشالله ب سلامت بغلشون کنی استرس اصلا نداشته باش بسپار ب بالاسری❤

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
عزیزم من خودم و خواهرم دوقلو هستیم  اصلن نگران نباش  بهترین کار واست اینکه ارامش داشته ب ...

همش میترسم میگم خداکنه سالم باشن و بموقع بدنیا بیان

ای جانم خدا حسابی برات جبران کرده ها انشالله ب سلامت بغلشون کنی استرس اصلا نداشته باش بسپار ب بالاسر ...

اره یدونه سه سال پیش مشکل داشت سقط کردم گفتن ژننیکیه

تو این سه سال همه دعا میکردن خدا بهت دو قلو بده شوخی شوخی جدی شد هنوز تو شوکم

2738
کاش مال منم دوقلو باشن نگفت چین 

چرا دو قلو

دوقلویی خیلی سخته پر ریسکه بارداری همینطوری استرس زاعه دیگ دوقلویی ک بدتر میشه 

نه عزیزم تازه اولشم حالا جنسیت ک مشخص نمیشه

حتمن هم سالمن هم به موقع بدنیا میان  اینجوری استرس بدی به خودت که اون بچه ها هم اذیت میشن  ...

اره سخته ک خونسردیمو حفظ کنم 

اره یدونه سه سال پیش مشکل داشت سقط کردم گفتن ژننیکیه تو این سه سال همه دعا میکردن خدا بهت دو قلو بد ...

انشالله ثمرشونوببینی به هیچ چیز بدی فک نکن انشالله قشنگترین مسیر سر راهت.منم ی زایمان زودرس ۲۱ هفته داشتم واین یکی دومیمه انشالله خدا خودش کمکمون کنه شما ازت سلفری میگیرن خیالت راحت خدایی ک صدای بقیه رو شنیده و کمکت کرده حتما نیمه راه دستتو ول نمیکنه توکلت ب خدا باشه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

بسلامتی مبارکه 😍

چقد بعد سقط باردار شدین؟

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
انشالله ثمرشونوببینی به هیچ چیز بدی فک نکن انشالله قشنگترین مسیر سر راهت.منم ی زایمان زودرس ۲۱ هفته ...

اخی عزیزم انشالله بسلامتی و دلخوش بدنیا میاد

نه یا امینوسنتز یا cvsباید بشم

2706