2733
2739
عنوان

راهنمایی کنین چی بگم؟

22 بازدید | 28 پست
خواهرشوهرم رفته مشهد خداحافظی هم نکرده حالا تو ت ل گ رام تو گروه خانوادگی مون عکس فرستاده از اونجا به نظرتون عکس العملی نشون بدم؟ البته همسرم نوشته براش که شما مارو قابل ندونستین خداحافظی کنین
روزگاری رسیده است که به بعضی ها مدام باید گفت غلط کردم که شما اشتباه کردین!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
آخه ما اگه بریم مادرشوهرم از یه ماه قبلش تو بوغ و کرنا میکنه اگه بخوایم تا شابدالعظیم بریم شوهرمم مجبورم میکنه با همه خداحافظی کنم ما هم همش با همیم مثلا دو روز پیش دیدیمشون اصلا به روی خودشون نیاوردن مامانش هم خونه ما بود اصلا یه کلمه بروز نداد ولی اخبار خونه مارو همش به دختراش میگه
روزگاری رسیده است که به بعضی ها مدام باید گفت غلط کردم که شما اشتباه کردین!!!!!!
زیارت یه آدابی داره.حداقل یه حلالیتی چیزی. البته این نظر منه
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
مشهد مگه خداحافظی داره.شوهرت هم که گله کرده.که به نظر من اصلا جالب نبوده بگو التماس دعا زیارت قبول
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2706