2737
2734
عنوان

ب شوهرم گفتم دوس دارم برم سرکارباهام قهر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 23 پست

حتما حستو بهش بگو و بگو که نظرش اشتباهه چرا باید با کار کردن تو زندگیتون خراب بشه بگو من نه بخاطر پول بخاطر این که دوست دارم تو اجتماع باشم و معاشرت کنم و بهم اعتماد به نفس میده و اینکه خوب یک در امدیم هست که میتونه تو مشگلات کمک زندگیمون بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه ک اینطوری میگه  حالا نیاز داری به پولش که خودت کارکنی؟

عزیزم خب شوهرم زندگی معمولی متوسط داریم همه چیم برام میخره ینی ظاهرم مثل پولدارا نشون میده تقریباخخخ خونه وماشینم داریم خداروشکر ولی من دوس دارم کارکنم لیسانس حسابداری دارم

2728
حتما حستو بهش بگو و بگو که نظرش اشتباهه چرا باید با کار کردن تو زندگیتون خراب بشه بگو من نه بخاطر پو ...

اره عزیزم دقیقا منم اینجور ک گفتی ب کار فک میکنم

ولی اون همش حس میکنم ترس داره ازدستم بده یازندگیمون خراب شه

عزیزم خب شوهرم زندگی معمولی متوسط داریم همه چیم برام میخره ینی ظاهرم مثل پولدارا نشون میده تقریباخخخ ...

خب باهاش بشین با لطافت حرف بزن قانعش کن که دوست داری کار کردن رو

اگه راضی نشد زیاد دیگه اصرار نکن 

این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...
اره عزیزم دقیقا منم اینجور ک گفتی ب کار فک میکنم ولی اون همش حس میکنم ترس داره ازدستم بده یازندگیمو ...

پس با ملایمت یبار در موردش حرف بزن و بگو که هیچ مشگلی واسه زندگیتون نداره و فعلا که بچه ندارید دوست دارید کار کنید و دلایلتم با ابو تاب تعریف کن که حس شوغت رو ببینه اون وقت کوتاه میاد و رضایت میده

2740

اگر قبلاً سرش به توافق نرسیدید قبل از ازدواج خب دیگه باید یا  با زبان صلح راضیش کنی یا بیخیال شی.... من و همسرم حرف زدیم به شرط زنونه بودن محیط با کار بیرون مشکلی نداره البته من کلا کار بیرون دوست ندارم آنلاین کار میکنم 

به دنبال وارستگی