2737
2739
عنوان

شده یکی رو ببینید برای اولین بار...

115 بازدید | 14 پست

اما انگار اون آدما از خیلیییی وقته میشناسید .. منظورم زمان خیلی طولانییی مثلا انگار قبل از به دنیا اومدن هم میشناختید؟...  برام عجیبه  میخوام بدونم کسی هم مثل من بوده .. منظورم یک صحنه یا مکان نیست که انگار قبلا دیدید و بهش میگن دیژاوو منظورم یه آدم که مطمئنید دفعه اوله دارید میبینیدش اما انگار از قبل باهاش آشنا شده بودید؟... 

☆彡彡   بـہ سوے بے نهایت و فَـراتر از آن! ミミ★                    ____________________________________________                 گروه قرمز   ❤🤍                                                                     ✼  ҉    𝐒𝘵𝘳on𝓰  𝒢𝒾𝓇𝓁    ҉  ✼ .                                                                                     

ارهههه خیلی عجیبه   ادم کنارشون ارومه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

آره خیلییییی

یکیو دارم تو زندگیم رفیقم

اندازه مامانم باهاش راحتم 

اصلا انگار همیشه بوده

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد                   عیسی‌مسیح‌: تنها ایمانت بود که تو را نجات داد                                                مسیحی✝️هَلِلویاه
2728

آره شده

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

قبل از دنیا اومدنم نه.. ولی شده طرف خیلی برام آشنا میزده

ینفر توی سایت میگفت من حس میکنم توی زندگی قبلیم آفریقا بودم یا یه همچین چیزی😅 توهم فکر کنم داری راجع به زندگی قبلیت میگی

من بعد ازینکه پنیک گرفتم دژاوو هم میشم

دژاوو ترسناکه😢

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2738

اره

فقط هم دیدن نه، انگار یه عمر باهاش زندگی کردی، ولی یه جورایی مثل وقتی که آدم فراموشی بگیره یا حافظه ت پاک شده باشه همه چی یادت رفته باشه و با دیدنش یه خاطرات خیییییلی محو یادت بیاد یا فقط حس کنی با این آدم زندگی کردی یعنی انگار این آدم مدتها بوده و گمش کردی و حتی این گم شدنش رو هم یادت رفته

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
اره فقط هم دیدن نه، انگار یه عمر باهاش زندگی کردی، ولی یه جورایی مثل وقتی که آدم فراموشی بگیره یا ح ...

آره منظورم همین بود.. 

☆彡彡   بـہ سوے بے نهایت و فَـراتر از آن! ミミ★                    ____________________________________________                 گروه قرمز   ❤🤍                                                                     ✼  ҉    𝐒𝘵𝘳on𝓰  𝒢𝒾𝓇𝓁    ҉  ✼ .                                                                                     
آره منظورم همین بود.. 

مواظبش باش

توروخدا نذار ازت بگیرنش

ازم گرفتنش💔💔💔 بی گناه زندگیمو نابود کردن 💔💔💔

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
مواظبش باش توروخدا نذار ازت بگیرنش ازم گرفتنش💔💔💔 بی گناه زندگیمو نابود کردن 💔💔💔

عزیزم😥.... کاش باز به هم برگردید❤❤❤

عزیزم😥.... کاش باز به هم برگردید❤❤❤

فکر نکنم راهی باشه 💔💔💔

بد خراب کردن همه چیزو، خیلی بد 💔💔💔

2706