2737
2734

سلام  لطفا اگه از جواب ازمایش ژنتیک سر در میارید عکس بزارم  

ممنونم میشم کمکم کنید 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

ژنتیک سلفری دادی

یا

میتونی تو نت تفسیرها ببیین

من بیشتر از توونت

و گوگل ترجمه 

سلفری مو ترجمه کردم

وبعضی چیزهاشم که ساده بود

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژنتیک سلفری دادی یا میتونی تو نت تفسیرها ببیین من بیشتر از توونت و گوگل ترجمه  سلفری مو تر ...

نه هول اگزوم داده بودم  دکتر رفتم گفت دو تا ژن معیوب داری smaو متابولیک  توضیحی هم نداد گفت شوهرت بده ببینم اونم داره یا نه؟ 

خیلی میترسم اصلا درموردش هیچی نمیدونم 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
2728
نه هول اگزوم داده بودم  دکتر رفتم گفت دو تا ژن معیوب داری smaو متابولیک  توضیحی هم نداد گف ...

آها خب پس شوهرم از بده

انشالله که خیره

آها خب پس شوهرم از بده انشالله که خیره

sma رو که دوتامون هم داریم  چون بچه اولم مشکله رو داشت و فوت کرد الان متابولیک رو هم شوهرم داشته باشه شانس سالم بودن  جنین کمتر میشه دیگه؟ 

sma رو که دوتامون هم داریم  چون بچه اولم مشکله رو داشت و فوت کرد الان متابولیک رو هم شوهرم داشت ...

بزن تونت

تو نت همچی هست

منوخودم وابسته نتم

2740
۱۷ سالته؟ میدونستی زایمان تو سن کم‌خوب نبست

خوب الان که هنوز نیاوردم که  توراه درمانم 

خوب الان که هنوز نیاوردم که  توراه درمانم

خب قبلی رو که آوردی 

یکسال دو سال که فرقی نداره

من دو برابر سن تو ام

خدا به همه کمک کنه

2706