2752
2734
عنوان

دکترژنتیک یا کسی که از جواب ازمایش ژنتیک سر در بیاره لطفا بیاین🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 65 پست

باز نه زخم بود نه قضاوت 

نه مثل بچه های سایت مغر فندقی یک چیزی بپرونم

اینا نبود

فقط میگم سن کم هم خطرناکه

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
میتونی بری ای وی اف پی دی اچ نمیدونم یه همچین چیزی برات انجام میدم فقط جنین سالم میزارن برات ازمایش ...

هزینه اش خیلی زیاد نمیشه 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب قبلی رو که آوردی  یکسال دو سال که فرقی نداره من دو برابر سن تو ام خدا به همه کمک کنه

ایشون الان موضوع سنش نیست مشکلشه همینکه تواوج جونی تواین راه افتاده داغ بچه دیده دیگه سن مهمه مگه عزیزم

میتونی بری ای وی اف پی دی اچ نمیدونم یه همچین چیزی برات انجام میدم فقط جنین سالم میزارن برات ازمایش ...

آی و ی اف

عمومی ش میگن کاشت جنین

2731
منم مثل تو  تو۱۸ سالگی بچمو ازدست دادم بچه منم مشکل داشت همه چی سالم ریش مشکل داشت

شما دومی رو کی اوردین  تو چند سالگی

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
ایشون الان موضوع سنش نیست مشکلشه همینکه تواوج جونی تواین راه افتاده داغ بچه دیده دیگه سن مهمه مگه عز ...

باشه

باز نه زخم بود نه قضاوت  نه مثل بچه های سایت مغر فندقی یک چیزی بپرونم اینا نبود فقط میگم سن ...

مرسی میدونم خودم ولی درد بچه از دست رفتم رو نمی تونم تحمل کنم

2740
هزینه اش خیلی زیاد نمیشه 

دیگه برا بچه داشتن میرزه احتمالا ۷۰ ۶۰ تومن بشه  من خودم ازمایش ژنتیک میترسم بدم اما دلم میخابرم ای وی اف تعین جنسیت دوقلو بکارم و تمومش کنم متنفرم ازاقدام ازاینکه این همه گریه کنم التماس خداکنم غصه بخورم 

مرسی میدونم خودم ولی درد بچه از دست رفتم رو نمی تونم تحمل کنم

من خودم باردارم الان

سعی میکنم آرام جواب بدم

و با هیچکس دشمنی ندارم

ضمن اینکه آگاه م به تز دست دادن

البته نه بچه

از دست دادن ها زیاده

یکی جدایی  یکی ...

دیگه برا بچه داشتن میرزه احتمالا ۷۰ ۶۰ تومن بشه  من خودم ازمایش ژنتیک میترسم بدم اما دلم میخابر ...

الان اگه مشکلی نداره چند سالتونه که میخواین بچه بیارین؟ 

نه هول اگزوم داده بودم  دکتر رفتم گفت دو تا ژن معیوب داری smaو متابولیک  توضیحی هم نداد گف ...

عه چه جالب منم چند روز پیش این ازمایش دادم تو سایت که تاپیک گذاشتم کسی خیلی این ازمایش نداده بود

مشکلتون چی بود اقوام بودین یا مشکل ژنتیکی داشتید 

من خودم و همسرم با هم دادیم گفتن تا ۴ یا ۶ ماه دیگه میاد چقد برای شما طول کشید به نظرت ۴ ماه دیگه بزارم باردار بشم مشکلی یا بزارم وقتی جواب اومد فقط

دیگه برا بچه داشتن میرزه احتمالا ۷۰ ۶۰ تومن بشه  من خودم ازمایش ژنتیک میترسم بدم اما دلم میخابر ...

اونم بگیر نگیر داره