2733
2739
عنوان

فر دائم مو ریزش میاره

203 بازدید | 15 پست

میخوام موهام فر باز کنم آرایشگری میگه قدیما باعث ریز مو میشد الان روش‌های جدید باعث تقویت مو میشه کسی جدیدا موهاش کرلی کرده یا اطلاعاتی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من موهام طبیعی فرررره اگر استایلش کنم با هردفعه شونه کلی میریزه ولی اگر بعد حموم براشینگ کنم تا حموم بعدی کمتر میریزه

این موی طبیعیه حالا تو ببین بری با مواد فر کنی چی میشه 

ارایشگره هم حرف مفت میزنه پول بگیره 

من از یه آرایشگر خوب پرسیدم،گفت به موها خیلی آسیب میزنه خیلی،بعد اگر دوباره موها رشد کنن،از بالا صاف در میان از مایین فر،زشت میشه 

به خاطر همین پشیمون شدم

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
من موهام طبیعی فرررره اگر استایلش کنم با هردفعه شونه کلی میریزه ولی اگر بعد حموم براشینگ کنم تا حموم ...

واقعااااا دلم میخواد یه حرکتی بزنم رو موهام ولی فر همه میگن انجام نده

من از یه آرایشگر خوب پرسیدم،گفت به موها خیلی آسیب میزنه خیلی،بعد اگر دوباره موها رشد کنن،از بالا صاف ...

من از چند نفر که تو لاین مو فعالیت میکنن پرسیدم بهم همینو گفتن ولی اون آرایشگری که باهاش صحبت گردم گفت روشهای الان درمانی  هستن باعث تقویت میشه احتمالا بخاطر جذب مشتری اینارو بهم گفت

استارتر میگن در حد کراتین آسیب داره بعد نمیدونیییی نگهداریش چه دردسری داره امروز که داشتم گره هاشو ت ...

من که از کراتین راضی بودم ریزش نداشتم

شما موهاتون طبیعی فر هست یا فر کردین؟

2706