2737
2734

جای من بودین چه حالی بهتون دست میداد.

من یه دختر ۷سال و نیمه و یه پسر ۱۳ ماهه دارم. دیشب شوهرم برگشته بهم میگه قبلاً که خونه بابات نزدیک بود آخر هفته‌ها می‌رفتی خونشون یه شب می‌موندی، حالا که دوره دیگه نمیری، آدم نمیتونه یه نفسی بکشه. مردها نیاز به تنهایی و آرامش دارن...

خیلی جا خوردم. دلم شکست. با اینکه فشار اصلی بچه‌داری و کارهای خونه با منه. و واقعاً با تولد بچه دومم واقعاً دست‌تنها و خسته‌ام، اون برمیگرده اینجوری میگه. نمیگم کمک نمیکنه ولی در مقابل کارهای من یک به دهه. من جوابشو دادم ولی توی دلم هنوز ناراحتم

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقد پرروعه

خلی پر رو تشریف داره. باور کن از خستگی و بی خوابی زیر چشام گوده توی این مدت با بچه کوچیک

خبلی بهتر از وضع منی...منم دوتا بچه دارم....مادرشوهرم همش میگه ببر بزار خونه باباش بیا اینجا استراحت کن ، باهم خوش باشیم...شوهرم هم تا تعطیلات میشه میگه تو برو خونه بابات مامانت به بچه ها برسه خودت استراحت کن...در حال که برای خودش و مادرش میگه

2740
خداتو شکر کن  خیلی از مردها هسان ک نمیزارن خانمشون برن خونه باباش  حرفشم ب تخمت بگیر 😃

اینم از سمت نیمه پر لیوان . مررسی🙏🏻

خبلی بهتر از وضع منی...منم دوتا بچه دارم....مادرشوهرم همش میگه ببر بزار خونه باباش بیا اینجا استراحت ...

عجب.‌مردهای ایرانی خیلی پر رو و پرتوقع هستند

نزارن هم خوبه...مال من میزاره خونه بابام میره خونه مادرش باهم عشق و حال تفریح

این خیلی ستمه دیگه

عجب.‌مردهای ایرانی خیلی پر رو و پرتوقع هستند

بعد جالبه آخرش کم آوردم رفتم خونه مامانم....با پسرخواهرش به خاک سیاه نشوندن....هشق و حال کل پس اندازمونو دادن هوا....حالا پسر خواهرش ول کنم نیست...هی میگه زندایی رو بزار خونه باباش بریم شمال تهران

ناراحت نکن خودتو جونم، زندگیههه‌ دیگهههه حالا چی گفتی

بهض گفتم میخواستی ازدواج نکنی. هر موقع پشیمون شدی میتونی از همین مسیر برگردی بری برای خودت مجردی، تا میتونی ول بچرخی مستمرآزاد ببینم چی گیرد میاد، هیچکی از جمله خانواده‌‌ات به هیچی حسابت نمیکنند. لابد فردا روز هم میگیمن از اول ازدواجی نبودم و خسته ام و طلاق. منم برای کسی فرش قرمز پهن نکردم بسلامت

2706