2733
2739

من یه برادر شوهر دارم یه خواهر شوهر یعنی مادرشوهرم دوتا پسر داره یه تک دختر

مادرشوهرم خیلی طلا داشت حدودا۵۰۰ ملیون و چند روز قبل همش رو داد به دخترش و گفت یه انگشتر برام بمونه همونم بعد مرگم برسه به دخترم من و جاریم هیچی نگفتیم اما شوهرای ما با کلی نیاز مالی آیا حقشون نبود یه مقدار بهشون بده؟همش رسید به دامادشون.البته من برای اینکه همسرم ناراحت نشه گفتم طلای مادر مال دختره و تو حق نداری بش فکر کنی.

خب برای خودش بود دوست داشت بده دخترش

شماهم کار خوبی کردین اون حرفو زدین

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

هعی دست رو دلم نزار

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی خیلی خیلی نامردی بود خدا ببخشتش ک اینجوری بین‌بچها فذق می‌ذاره

ولی خب اختیار مالشو داره و البته انصاف نداره

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

این یبار یه چیزی رو ب دختر دادن 

همیشه مال پسر بوده تو هر خانواده ای

بلاخره ارث و پولم ب شوهر های شمام میرسه

الان ۵۰۰ میلیون چیزی نیست 

آفرین ب مادرش ک حداقل این مادر ب 

فکر دخترش بود 

در ضمن ب دامادش نداده ب دخترش داده

2740
این یبار یه چیزی رو ب دختر دادن  همیشه مال پسر بوده تو هر خانواده ای بلاخره ارث و پولم ب شوهر ...

همون ارث به دخترش هم میرسه عزیزم کسی که قرار نبود بخوره مال اونو

2706