2733
2734

خداجونم صد هزار مرتبه شکرت ک تو دلیمو سالم رسوندی بغلم 

امشب اولین شبیه ک دخترم تو خونمونه 🥰خدای قشنگم الان تنها خواسته ای ک ازت دارم اینه ک این حس شیرینو ب هممممه اونایی ک منتظر نی نی ان بچشونی 

آمین یا رب العالمین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💔

مباااارررک باشه

انشاءالله قسمت جوجه های من

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مبارک باشه عزیزم ان شالله عروس شدنشو ببینی گلم تو اون تاپیک گفتی ان تی رو ببینی میفهمی بچه چیه این واسه دختر عممه چیه به نظرت

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
مبارک باشه عزیزم ان شالله عروس شدنشو ببینی گلم تو اون تاپیک گفتی ان تی رو ببینی میفهمی بچه چیه این و ...

دختر

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

اخی انشاالله خوش قدم باشه زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه،من تازه فهمیدم باردارم میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنی و اینکه انشالله سالم صالح و پسر باشه

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740

اسی بسلامتی. دوران خوشگلی و با دخترت بگذرونی. 

ان شالله هرروز شاهد لبخندای از ته دلش باشی 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

مبارکت باشه عزیزم خوش بحالت تموم شد.

طبیعی بودی یاسز؟

میشه واسه منم دعاکنی خرداد زایمانمه

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2706