2737
2734
عنوان

قرص سیپروترون کامپاند

700 بازدید | 20 پست

تتبلی تخمدان شدید دارم چند سال این قرصارو خوردم

خیلی چیزا امتحان کردم مثل اگنوگل مدروکسی پروژسترون و....

اما فقط این بهم ساخت

مجردم  اما احساس میکنم خیلی سردم....میگن عوارض این قرصه ..و شنیدم طولانی خوردنش نازایی میاره نمیدونم راسته یا نه

کسی هست تجربه مشابه منو داشته باشه

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜

حالا سوال دومم تاپیک دیگه نمیخوام بزنم

برادرم در شرف ازدواجه وضع مالیش خوب نیس بخوایم طلا بدیم  دوتا حلقه و یک گوشواره سبک کمه؟

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜

در مورد سوال اولت بگم.منم تنبلی تخمدان شدید دارم .این دوره بهم سیپرو داده و متفورمین..

من میل جنسیم کم نشده.ولی حالت تهوع و معده درد شدید گرفتم اصلا نمیسازه بهم

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من این قرص رو خوردم اونم ۹سال و عوارضش زیاده 

سینه هات بزرگ میشه،زیر شکم میاره و سرد مزاجی عوارض اصلی قرصه 

حتما دکتر عوض کن و بیشتر از ۷سال خوردن این قرص ذخیره تخمدان میاره پایین

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
2731
در مورد سوال اولت بگم.منم تنبلی تخمدان شدید دارم .این دوره بهم سیپرو داده و متفورمین.. من میل جنسیم ...

منم تهوع میگیرم خارجیش بهتره باز

منم تهوع میگیرم خارجیش بهتره باز

والا من امتحان نکردم.از امشب دوباره باید شروع کنم

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
من این قرص رو خوردم اونم ۹سال و عوارضش زیاده  سینه هات بزرگ میشه،زیر شکم میاره و سرد مزاجی عوا ...

منم ریختم و هیکلم بهم ریخته شکمم دیگه صاف نیس

بدیش اینه قرصای دیگه بهم نمیسازه فکر کنم چیزی نخورم بهتره

من این قرص رو خوردم اونم ۹سال و عوارضش زیاده  سینه هات بزرگ میشه،زیر شکم میاره و سرد مزاجی عوا ...

شما قرصای دیگه نخوردین ؟ فکر کنم برای تنبلی تخمدان هر قرصی بخوری هورمونیه عوارض داره مثل بزرگ شدن سینه و...

2740
منم ریختم و هیکلم بهم ریخته شکمم دیگه صاف نیس بدیش اینه قرصای دیگه بهم نمیسازه فکر کنم چیزی نخورم ب ...

اگر تهرانی بهت ادرس دکتر خودم میدم بزو پیشش

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
شما قرصای دیگه نخوردین ؟ فکر کنم برای تنبلی تخمدان هر قرصی بخوری هورمونیه عوارض داره مثل بزرگ شدن سی ...

الان ۵ماه دوفامد مصرف میکنم اصلا عوارضی نداشته و اتفاقا حس میکنم سرد مزاجیم کم شده 

ببین زیر شکم دراوردم همه جا لاغر میشه ولی این نمیزاره صاف بشم

برای سوال دومت هم بستگی به توقع خانواده و دختر داره 

ولی سعی کنید تمام مراسم ها رو براش بجا بیارید کم نزارید

الان ۵ماه دوفامد مصرف میکنم اصلا عوارضی نداشته و اتفاقا حس میکنم سرد مزاجیم کم شده  ببین زیر ش ...

حالا دکترمو عوض میکنم ببینم چی میشه...

من قرصام که تموم شد پریود شدم الان ۲۰ روز داره میشه  قطع نشده ....

واسه من که خیلی خوب بود هیچ عوارضی هم نداشت😕

🤍خدایا ! من توکل کردم و تو، کل راهو برام هموار کردی. من تمام خودم رو میذارم برای این راهی که شروع کردم و راضی ام به هر آنچه که برای آیندم مقدر میشه🕊🌿

منظورتون همون سیبل هست چون روش نوشته سیپروترون کامپاند

من یماه میخورم میخام ماه دیگ قط کنم عوارضی نداره میخوام اقدام کنم

2706