2733
2739
عنوان

بچم دیگ از سینم شیر نمیخوره

73 بازدید | 13 پست

سلام.بچم یک ماه‌و نیمش شده.توی این مدت بخاطر زردیش بهش شیرخشک دادم(باشیشه‌شیر).الان که میخوام بهش از سینم بدم نمیخوره.(ناگفته نماند نوک سینم خیلی کوچیکه‌خودم حس میکنم بخاطر اینکه سر شیشه‌شیربزرگه داره ازاون میخوره)درحال حاضر شیرمومیدوشم میریزم توی شیشه میخوره.میشه راهنماییم کنین ببینم چطور میتونم از سینم بهش شیر بدم🥺

شیشه رو سوراخشو خیلی باید ریز میکردی ک راحت نره اگه کانل شیشه رو بگیری عادت میکنه ولی کلا سخت ن ...

الان سرشیشه جدید بگیرم یه سوراخ ریز بزنم درست میشه؟

میترسم انقد نخوره که شیرم خشک بشه.پمپ میکنم ولی میگن میک زدن بهتره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر منم این طور شد بردمش درمانگاه بهم یاد دادن یک هفته با نی مخصوص که میبستم به انگشتم بهش شیرمو دا ...

من تبدیل سینه هم سفارش دادم با اونم یه مدت بدم بنظرتون اوکی میشه که از سینم شیر بخوره؟

نخوره نه خودتو اذیت کن نه بچه رو تا جایی که میتونی بدوش بعدشم شیرخشک

نمیدونم چرا ولی بهش شیرخشک میدم حس عذاب وجدان دارم.فکر میکنم براش همه مواد معدنی تامین نمیکنه.

2740
 الان سرشیشه جدید بگیرم یه سوراخ ریز بزنم درست میشه؟ میترسم انقد نخوره که شیرم خشک بشه.پمپ میک ...

اره بهتره 

کلا باید سخت بیاد ک شیشه هم مثل سینه هی پس بزنه

بعد عادت میکنه

ولی بتونی کلا شیشه ندی بهتره

جون شیرت کم میشه

مکیدن برای رشد بچه هم خوبه، پس نگران سخت مکیدنش نباش، اخخخخ جیگرش دلم نوزاد خواستتتت 

مقیم درون خود...
اره بهتره  کلا باید سخت بیاد ک شیشه هم مثل سینه هی پس بزنه بعد عادت میکنه ولی بتونی کلا شیشه ...

خیلی فکرخوبی بود امتحانش میکنم.دست گلت دردنکنه😍.انشالله خدا بهت یه نوزاد کوچولو هدیه بده🥺☺️

من تبدیل سینه هم سفارش دادم با اونم یه مدت بدم بنظرتون اوکی میشه که از سینم شیر بخوره؟

شاید اونم تازه اختراع شده ولی تو قوی باش هرجور شده پیزوزشو تا شیرخودتو بخوره والا اینجور راحت تر وبه نفع بچه است

شاید اونم تازه اختراع شده ولی تو قوی باش هرجور شده پیزوزشو تا شیرخودتو بخوره والا اینجور راحت تر وبه ...

تمام سعیمو میکنم.شمام برام دعاکنین یتونم از پسش بربیام🥺♥️

تمام سعیمو میکنم.شمام برام دعاکنین یتونم از پسش بربیام🥺♥️

دعا میکنم برایت که همان طورکه به من کمک کرد به تو هم کمک کنه تا موفق بشی اینم ازنوع کارهای سخته ولی اگر بخای میتونی