2737
2739
عنوان

رفتارم با مادرشوهرم چطوری باشه؟

416 بازدید | 33 پست

سلام خوبید 

آخر هفته پیش برای پاگشای جاریم دعوت شدیم خونه فامیلای شوهرم‌

من لباسی که میخاستم بپوشم برحسب اتفاق شبیه لباس جاریم بود 

مادرشوهرم اومد بهم گفت اینو جاریت هم آورده بپوشه شما نپوشش ولی من اهمیت ندادم و کار خودمو کردم 

یا چندین بار روی پوششم نظر میده 

چطوری محترمانه بهش بگم که این رفتارش ناراحت میکنه منو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دیگه همون که کار خودتو کردی همون پیام رو داشته

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738

محترمانه رفتار کردین دیگه ...

همین که بدون جواب دادن،لباس را پوشیدین خودش رفتار صحیح هست

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

مادرشوهر منم خیلی دخالت داره تو زندگیمون تاپیکتمو ببینی میفهمی در چه حد بوده مشاورم به همسرم گفت مادرت داره زندگیتو نابود میکنه. من بهش فهموندم که نمیتونه منو اذیت کنه چون جوابشو میدم و همسرمم قول داده که جلوش بیشتر وایسه بخاطر من.الانم یه تهمتی به من زده تا نیاد معذرت خواهی نکنه نمیزارم بیاد و نمیرم خونشون عروس خوب داشتن لیاقت میخواد که نداشت

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉

وقتی بهت میگه مثلا فلان لباس رو بپوش بگو خودم یه کاری میکنم یا یه چیزی که خوشم ازش بیاد رو میپوشم فعلا خوشم از اون نمیاد چندبار اینجوری جواب بدی دیگه ساکت میشه 

ولی اگه تو بری بگی عزیزم من زیاد خوشم نمیاد نظر بدی فکر میکنه حرفش برات مهمه فردا یه یه چیز دیگه گیر میده همون در لحظه حرفت رو بزن برا همیشه تموم بشه

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
2706